• BIST 106.722
 • Altın 143,590
 • Dolar 3,5505
 • Euro 4,1381

  MHP'li vekiller halkla buluştu

  29.07.2008 09:58
  MHP Aydın Milletvekili Recep Taner ve Ali Uzunırmak, Aydın’ın Koçarlı ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.
  MHPli vekiller halkla buluştu
  MHP'li vekiller halkla buluştu MHP'li vekiller halkla buluştu MHP'li vekiller halkla buluştu

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın Milletvekili Recep Taner ve Ali Uzunırmak, Aydın"ın Koçarlı ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Taner ve Uzunırmak, sorunların çözümü noktasında destek sözü verdi.
  Burada yaptığı konuşmasında Türkiye"de parti kapatmaların çözüm olmadığına işaret eden MHP Aydın Milletvekili Recep Taner, “Bölücü partilerin süreci ortada. Hepsi netice itibari ile tekrar çıkıyorlar, tekrar kapatılıyorlar. Burada olması gereken şey Türkiye "de bölücülük faaliyetleri ile ilgili suç işleyen partiler kapatılmalı. Buna itirazımız yok. Ama diğer parti kapatmalarında parti kapatmaktan ziyade, parti kapatma sürecine sokan insanlar cezalandırılmalı. O insanların üzerinden dokunulmazlık zırhları kaldırılmalı. Milletvekili dokunulmazlığı olmamalı. Yanlış yapan insanlar yargılanmalı” dedi.
  Çine Barajı"nın tamamlanamamış olması nedeniyle Aydın"da sulama suyu sıkıntısı çekildiğine işaret eden Taner, “Türkiye içinde belli bir seviyeye gelmiş olan ilimize yeterince kaynak ayrılmadığını düşünüyorum. Vatandaşımız vergisini düzenli olarak ödüyor ama bu gelirlerden yeteri kadar pay alamıyor. Çiftçimiz için büyük önemi olan Çine Barajı"nın en kısa sürede bitirilmesi gerekiyor. Sayın Başbakan Aydın"da çiftçilerinin, basının ve vatandaşlarının gözün önünde 2008 yılında Çine barajı su tutacak diye söz verdi. Çine barajına yeteri kadar ödenek verilmediği için Çine barajı 2010 yılında su tutmaya başlayacak” diye konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim