• BIST 76.031
 • Altın 127,816
 • Dolar 3,3888
 • Euro 3,6457

  MHP'li Kale halkla kucaklaştı

  29.12.2008 11:49
  MHPli Kale halkla kucaklaştı
  MHP İncirliova Belediye Başkan Adayı Petrol Mühendisi Gürşat Kale seçmenle kucaklaşıyor.
  MHP'li Kale halkla kucaklaştı MHP'li Kale halkla kucaklaştı MHP'li Kale halkla kucaklaştı

  AYDINPOST ÖZEL-2009 yerel seçimlerinde MHP"nin İncirliova Belediye Başkan adayı olan Gürşat Kale Aydınpost Haber Merkezi"ne özel açıklamalarda bulundu.
  MHP"li Kale, “Seçmenler öncelikle geçim dertlerinin çözülmesi ve işsizliğe acilen çözüm bulunmasını, aksayan belediye hizmetlerinin güçlü bir yönetim ile hizmetlerin yerine getirilmesini istemektedirler. İncirliova"da 29 Mart 2009 tarihinde yapılacak seçimlerin huzur ve güven içinde sonuçlanması ile kaliteli yönetim anlayışına sahip ekibimizle dertlerimize çare dönemi hayırlısı ile başlayacaktır” dedi.
  Gürşat Kale, ayrıca, “Hizmette eşitlik anlayışı ile oy veren vermeyen ayrımı yapılmadan uygulamaların gerçekleşeceğini, görüş alma yada tavsiyeler açısından yine oy veren veya vermeyen herkesin ön yargısız dikkate alınacağını, gönül ve hizmet kapısının daima açık tutulacağını taahhüt eder. İlçemizde bugüne kadar yapılan hizmetlerden dolayı geçmişte emeği geçen, İncirliova"ya katkı sağlayan tüm yöneticilerimize şükranlarımızı sunar, Allah razı olsun dualarımızı bir borç biliriz. Uygulama politikamızı bugün yap, yarın yık tarzından ziyade, ihtiyaç önceliği, verimlilik, sağlayacağı kamu faydası, proje büyüklüğü ve kaynak temini imkan ve fırsatlarına göre düzenleyeceğiz. Uygulamalarda vatandaşımızın günlük hayatını kolaylaştıran, kaynaklarımızı ekonomik ve verimli kullanabilecek, ilçemize katma değer imkanı sağlayacak, istihdam yaratacak, modern şehirciliğe katkı sağlayacak hususlara dikkat edeceğiz. Bu çerçevede periyodik bilgilendirme toplantıları ile orta, uzun vadeli planlama ve uygulama konuları vatandaşlarımızla paylaşılacaktır. Şehir imar planında yapılan değişiklik uygulamaları ile başta yeşil alan, park ve otopark ihtiyaçları ertelenmiş, çocuklarımız evlerde hapis bırakılmıştır. Kamuya ait boş alanlar şehir görüntüsünü bozan çöplük alanlarına dönüşmüştür. İlçemizde modern belediyecilik anlayışı gelecek, ilçemizin tanıtılması, yatırımcıların yöresel ürünlerin pazarlanması, katma değer yaratacak ve istihdam sağlayacak faaliyetlerine anlayış birliği içinde yaklaşılmasını sağlayacaktır. İlçemizde yüksek öğrenim faaliyeti devam eden BESYO"nun sürekli yerleşmesi hususunda gerekli katkı ve tesis desteklerinin sağlanmasında öncülük yapılacaktır. Aydın – İzmir devlet karayolu üzerinde “bölünmüş yol düzenlemesinin” köy görünümünden kurtarılarak, ilçe vitrinimiz hak ettiği görünüme kavuşturulacaktır” diye konuştu.
  MHP Adayı Kale, “İlçemizi ikiye ayıran devlet karayolu ve demiryolu geçişi, trafik emniyeti, yaya güvenliği, sağlık, estetik, ve geçiş rahatlığı amacıyla modern üst geçit yapılarak halkımızın hizmetine sunulacaktır. İncir ve zeytinin faydalı yiyecekler olması sebebi ile Kuran-ı Kerim"de adından bahsedilen mübarek yiyecekleri tanıtmamız başta gelen görevlerimizdendir. Bu ürünlerin önce Türkiyede, sonra dünyaya tanıtılarak kalitesi ile birlikte pazarlanması sağlanacaktır. Modern çocuk parkları yapılarak çocuklarımız ev hapsinden kurtarılarak sosyal gelişmelerine ortam hazırlamak öncelikli görevlerimizdendir. Milli Eğitim , Camilerimiz, sağlık ve diğer kamu kuruluşları ile dayanışma içinde, beraberce ilçemiz için hizmet vereceğiz. Başta çalışan annelerimiz olmak üzere ilçemizde çocuklarımızın küçük yaştan itibaren sağlıklı, modern bir ortamda yetişmelerini sağlamak üzere kreş kurulacaktır. Seçim arefesinde önemli projelerimizi detayları ile halkımızla paylaşacağız. En önemsediğimiz prensip, tüm projelerimizde ve uygulama alanlarında kalite"nin öncelikli tutulmasıdır. Amacımız İncirliovaya hizmet olup, parti adına değil tüm İncirliovanın ihtiyaçlarının karşılanacağı, önceliklerin vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına göre uygulanabilecek, kaynaklarımıza ve gerçeklerimize uygun olarak gerçekleştirilecek olup, klasik seçim dönemi vaadleri olarak “memlekete deniz getireceğiz” gibi akla ve gerçeklere sığmayacak türden vaadleri iyi değerlendirilmelidir” diye konuştu.

  Diğer Haberler
 • Facebook kurucusunu öldürdü!13 Kasım 2016 Pazar 21:55
 • Bakan Işık simülasyonda hareketli atış denemesi yaptı11 Kasım 2016 Cuma 22:47
 • Milli tank MÜSİAD fuarında10 Kasım 2016 Perşembe 23:35
 • WhatsApp'a yeni özellik07 Kasım 2016 Pazartesi 22:58
 • Microsoft'un Selfie uygulaması Android'e geldi!06 Kasım 2016 Pazar 14:09
 • VPN Engellendi!05 Kasım 2016 Cumartesi 00:48
 • Avrupa Birliği'nden Whatsapp'a uyarı!30 Ekim 2016 Pazar 23:04
 • Twitter'ın popüler uygulaması Vine kapanıyor!27 Ekim 2016 Perşembe 22:59
 • Karadeniz'in Dibinde Osmanlı ve Bizans'tan Kalma Gemi Batıkları Bulundu25 Ekim 2016 Salı 09:39
 • Efece24 Ekim 2016 Pazartesi 23:59
 • Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim