• BIST 108.392
 • Altın 143,183
 • Dolar 3,5328
 • Euro 4,1224

  MHP'den Altungün'e ziyaret

  30.04.2009 06:59
  MHP Kuşadası İlçe Başkanı Cemal Sarı, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle Kuşadası Belediye Başkanı M.Esat Altungün’e tebrik ziyaretinde bulundu.
  MHPden Altungüne ziyaret
  MHP'den Altungün'e ziyaret MHP'den Altungün'e ziyaret MHP'den Altungün'e ziyaret

  Milliyetçi Hareket Parti (MHP) Kuşadası İlçe Başkanı Cemal Sarı, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle Kuşadası Belediye Başkanı M.Esat Altungün"e tebrik ziyaretinde bulundu.
  Kuşadası Belediye Başkanı M.Esat Altungün"ü makamından ziyaret eden MHP Kuşadası ilçe yönetimi, Altungün"ü kutlayıp Kuşadası"nın geleceği ile ilgili her projede yanlarında olacaklarını söylediler.
  Kuşadası"nın acil müdahalelere ihtiyacı olduğunu kaydeden MHP Kuşadası İlçe Başkanı Cemal Sarı, kentin baştan ele alınarak hazırlanacak plan çerçevesinde A"dan Z"ye yenilenmesi gerektiğini belirterek, “Kuşadası ve Kuşadası halkı için yürütülecek her türlü olumlu icraatı destekleyeceğiz. Seçim öncesi hazırladığımız kitapçıkta Kuşadası ile ilgili düşüncelerimizi ve projelerimizi yansıtmıştık. Yeni Belediye yönetiminin hazırladığımız projelerden uygun olanlardan yararlanmasını umarız” dedi.
  Kuşadası"nın sorunlarını çözmek ve hizmet üretmek için yönetime talip olduklarını vurgulayan Kuşadası Belediye Başkanı M.Esat Altungün ise şöyle konuştu: “Halkımız inanarak ve güvenerek bizleri belediye başkanlığına laik gördü. Şimdilik çalışmalarımıza Kuşadası"nı güzelleştirmekle başladık. KUŞ-ATAK projemizin katı atık depolama tesisleriyle ilgili kısmının ilk safhası Ağustos ayında bir yıl gecikmeli olarak tamamlanacak. Projenin tamamını da 2-3 yıl içerisinde bitirmeyi hedefliyoruz”
  MHP adayı Abdullah Sarı tarafından seçim öncesi hazırlanan kitapçıktan isteyen Altungün, kitapçıkta yer alan ve Kuşadası yararına olduğuna inandıkları bazı projeleri uygulayabileceklerini de sözlerine ekledi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim