• BIST 106.843
 • Altın 142,669
 • Dolar 3,5367
 • Euro 4,1209

  Malay'dan yeni yıl mesajı

  30.12.2008 12:30
  Aydın Valisi Mustafa Malay yeni yıl münasebetiyle yayınladığı mesajında 2009 yılının tüm vatandaşlara mutluluk, sağlık, ülkemizin de demokrasi ve hukuk kuralları içerisinde daha da gelişip güçlenmesi dileğinde bulundu.
  Malaydan yeni yıl mesajı
  Malay'dan yeni yıl mesajı Malay'dan yeni yıl mesajı Malay'dan yeni yıl mesajı

  Mesajında Milletçe birlik ve beraberlik içerisinde karşılaşılan sorunların çözülebileceğini ifade eden Vali Mustafa Malay “Aydınlı hemşerilerimizin rahat ve huzur içinde olmalarını kentimizin kalkınması için daha fazla çalışmak zorunda olduğumuzun bilinci içerisindeyiz. İlimiz son yıllarda ciddi bir kalkınma hamlesine girdi. Bu alanda hepimize düşen ciddi sorumluluklar var. Hepimiz bu sorumluluklarımızı bilip el ele vererek daha fazla yatırım, daha fazla istihdam için çalışmalıyız. Aydın İlinin gelişmesi kalkınması, halkımızın refah seviyesinin yükseltilmesi ve vatandaşlarımıza kamu hizmetlerinin sunulmasında özverili hizmet sunan tüm kamu kurum ve kuruluşlarında görevli personelimizi takdirle karşılıyorum. Huzurlu bir yıl geçirmek ve huzurlu bir gelecek oluşturmak adına tüm yurttaşlarımızın birlik ve beraberliklerini koruyacaklarına birliğimizi bozacak olumsuzluklara itibar etmeyeceklerine Cumhuriyetimize ve onun kurumlarına sonuna dek sahip çıkacaklarına yürekten inanıyorum” ifadelerini kullandı.
  Vali Mustafa Malay mesajının sonunda 2009 yılının Aydın halkı ve tüm ulusa sevgi barış ve huzur getirmesini dileyerek, ülkemizin de ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan kalkınmasının hız kazandığı bir yıl olmasını diledi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim