• BIST 106.843
 • Altın 142,669
 • Dolar 3,5367
 • Euro 4,1209

  KUTO'dan gıda yardımı

  22.09.2008 20:10
  Kuşadası Ticaret Odası okulların açılması ve Ramazan ayı nedeniyle ihtiyaç sahibi öğrenci ve ailelere toplam 40 bin YTL tutarında hem eğitim, hem de gıda yardımında bulundu.
  KUTOdan gıda yardımı
  KUTO'dan gıda yardımı KUTO'dan gıda yardımı KUTO'dan gıda yardımı

  Kuşadası Ticaret Odası okulların açılması ve Ramazan ayı nedeniyle ihtiyaç sahibi öğrenci ve ailelere toplam 40 bin YTL tutarında hem eğitim, hem de gıda yardımında bulundu. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Kuşadası Ticaret Odası"nın ortaklaşa yürüttüğü kampanyada Kuşadası'nda öğrenim gören ihtiyaç sahibi 800 öğrenci faydalandı. 20 bin YTL tutarındaki eğitim yardımı çekleri, ihtiyaç sahibi öğrencilerin ailelerine dağıtıldı.
  Öte yandan kutsal ramazan ayı nedeniyle Kuşadası Ticaret Odası olarak TOBB ile ortaklaşa gerçekleştirdiği yardımlar aralıksız devam ediyor. Kuşadası"nda yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere 25"şer YTL"lik Ramazan yardımı çeki dağıtıldı. Toplam 20 bin YTL tutarındaki yardımlar, Kuşadası Ticaret Odası yönetim kurulu üyeleriyle meclis üyeleri kanalıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.
  Ramazan aylarında toplumsal dayanışma ve yardımlaşmanın en üst seviyeye ulaştığını vurgulayan Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği"nin de büyük katkısıyla geleneksel ramazan yardımlarını bu yıl da gerçekleştirdiklerini belirterek, “Ticaret Odası olarak üzerimize düşen toplumsal bir görevi yerine getirdik. Bu görevi odasına aidat ödeyen üyelerimiz adına gerçekleştirdik. Ayrıca eğitime desteğe büyük önem veiyoruz. İlçemizde bulunan ve yardım yaptığımız ihtiyaç sahibi 800 öğrenci okul müdürlükleri ve meclis üyelerimiz tarafından belirlendi” dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim