• BIST 107.148
 • Altın 143,559
 • Dolar 3,5506
 • Euro 4,1367

  Kuşadası Rotary'ye ödül

  04.10.2008 19:08
  Rotary Kulüp 2440. Bölge Başkanı Mehmet İyigüllü, Kuşadası Rotary Kulüp çalışmalarını denetleyerek, projeler hakkında bilgi aldı.
  Kuşadası Rotaryye ödül
  Kuşadası Rotary'ye ödül Kuşadası Rotary'ye ödül Kuşadası Rotary'ye ödül

  Rotary Kulüp 2440. Bölge Başkanı Mehmet İyigüllü, Kuşadası Rotary Kulüp çalışmalarını denetleyerek, projeler hakkında bilgi aldı. Düzenlenen toplantıda ayrıca bir üyenin katılım töreni yapılırken, 3 üyeye de Rotary Kulüp kurucusu Paul Haris Dostluk Nişanı verildi. Bu arada, geçtiğim yıl Dr. Bilgehan Algan"ın başkanlığı döneminde bir çok başarılı faaliyete imza adan Kuşadası Rotary Kulüp, Uluslararası Rotary Kulübü tarafından plaketle ödüllendirildi.
  Rotary Kulüp çalışmalarının masaya yatırıldığı toplantı Korumar Otel"de gerçekleştirildi. Yıl içerisinde başkanlığını yaptığı 2440. bölgedeki tüm Rotary Kulüpleri ziyaret edip, incelemeler yapan Mehmet İyigüllü"nün bu ayki durağı Kuşadası oldu. Kuşadası Rotary Kulüp Başkanı Ayşe Özdoğru ve üyelerin hazır bulunduğu toplantıda, İygüllü"ye çalışmalar hakkında bilgi verilip, projeler bir rapor halinde sunuldu. Toplantının sonunda ise bir üyenin katılım töreni gerçekleştirirken, Ömer Faruk Güven, Cengiz Başterziler ve Halil Alkış isimli kıdemli rotary üyelerine ise Rotary Kulüp kurucusu Paul Harris"ın adını taşıyan dostluk nişanı verildi.
  Kuşadası Rotary Kulüp Başkanı Ayşe Özdoğru, son yıllarda bir çok başarılı çalışmaya imza attıklarını ve bu çalışmalarının uluslar arası alanda da ödül kazandığını belirterek, projelerini ara vermeksiniz hayata geçirmeye devam ettiklerini söyledi. Özdoğru, Ekim ayı içerisinde de bir çok faaliyete imza atacaklarını belirterek, “12 Ekim"de Triatlon şampiyonası düzenleyeceğiz. Ayrıca, 18-19 Ekim tarihleri arasında da Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte ilköğretim okulu öğretmenlerine yönelik bir hizmet için eğitim semineri gerçekleştireceğiz. Tusan otel"de gerçekleştirilecek ve yeni eğitim sisteminin anlatılacağı bu seminerde Ankara Üniversitesi Eğitim Fakültesi"nden bilim adamları konuşmacı olarak katılacak” dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim