• BIST 108.392
 • Altın 143,183
 • Dolar 3,5328
 • Euro 4,1224

  Kongre heyecanı

  24.08.2009 07:53
  Nazilli Kars-Ardağan-Iğdırlılar Dayanışma Derneği üyeleri, derneğin kuruluşunun ardından ilk kongre heyecanını yaşadı.İlk kongrede Taner Günana, başkan seçildi.
  Kongre heyecanı
  Kongre heyecanı Kongre heyecanı Kongre heyecanı

  Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık"ın da katıldığı ve tek liste halinde gidilen kongrede konuşan başkan adayı Taner Günana; “Kars-Ardağan ve Iğdırlıların Nazilli"deki yaşantılarında Gelenek, Görenek ve Kültürlerini Batı Kültürü ile kaynaştırmak amacı ile bu derneğimizi kurduk. Derneğimizin kuruluşunda emeği geçen tüm hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.
  Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık da, Nazilli"de yaşayan herkesin nereden gelirse gelsin artık Nazillili olduğunu aynı sudan içip aynı havayı soluduğunu ifade ederek; “ Biz hepimiz artık hemşeriyiz. Nazilli için karar verip Nazilli için çalışacağız. Dernekler ve Sivil Toplum kuruluşları kentin gözü-kulağı durumundadır. Sosyal yaşamda gelişmenin sağlanabilmesi için Derneklerin güçlü olması gerekmektedir. Güçlü Derneklerin oluşturduğu toplumda sorunlar daha kolay çözülür. Yapılan ortak projeler hayata geçirilerek sonuca ulaşılır. Sizlerin bir araya gelerek oluşturduğu derneğin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.
  Nazilli Kars-Ardağan-Iğdırlılar Dayanışma Derneği ilk kongre sonucunda yönetim şu isimlerden oluştu: Başkan Taner Günana, 2. Başkan Mürsel Demirci, Uğur Gündüalp, İbrahim Kalenderoğlu ve Yasin Alp Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi. Denetim Kurulu üyeliğine ise; Milazim Karaçay, Necati Mert ve Necmettin Dinler seçildi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim