• BIST 107.700
 • Altın 143,961
 • Dolar 3,5286
 • Euro 4,1426

  Kolej'de turnuva sona erdi

  13.11.2008 17:06
  Aydın Özel Muzaffer Ancın İlköğretim Okul tarafından ‘Atatürk Haftası’ etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘Atatürk Kupası’ turnuvası sona erdi. Oldukça renkli geçen turnuvanın galibi Hacı Lütfiye Atay İ.Ö.O takımı oldu. Daha önce de kardeş okul, kardeş ai
  Kolejde turnuva sona erdi
  Kolej'de turnuva sona erdi Kolej'de turnuva sona erdi Kolej'de turnuva sona erdi

  Muzaffer Ancın Koleji tarafından il merkezinde özel olarak kiralanan bir halı sahada gerçekleştirilen turnuvada maçlar tek eleme usulü ile oynandı. Organizatör okul olduğu için turnuvada yer almayan Ancın Koleji, il merkezindeki sekiz ilköğretim okulunu misafir etti. Katılan her okula katılım belgesi ve başarılı oyunculara madalya verilen turnuvada maçların sonunda oyuncu ve seyircilere çeşitli ikramlarda bulunuldu. Çok çekişmeli ve zevkli geçen maçların yanı sıra “En Centilmen Oyuncu” , “En Başarılı Kaleci” , ve “En Teknik Oyuncu” gibi kategorilerin yer alması turnuvaya ayrı bir heyecan kattı.
  Organizasyon hakkında bilgi veren Muzaffer Ancın Koleji Müdürü Bülent Aklın; “Büyük Komutan Mustafa Kemal"i anmak için her yıl çeşitli etkinlikler yapıyoruz. Bu yıl Atatürk"ü anma etkinliklerimizi daha da çeşitlendirdik. Öğrencilerin böylesine bir turnuvada yer alarak Ulu Önder Atatürk"ü farklı alanlarda da hatırlamış olmaktadırlar. Ayrıca bu tür organizasyonlarda her ne kadar bir sıralama yapılsa da esas kazananın dostluk ve centilmenlik oldu. Bu bizim için esas amaçlardan biriydi. Bu tür faaliyetleri bundan sonra daha sık tekrarlayacağız” dedi.
  Yapılan maçlar sonunda 1. olan Hacı Lütfiye Atay İlköğretim Okulu takımına kupası ve madalyaları Ancın Koleji Müdürü Bülent Aklın, 2. olan Osman Yozgatlı İlköğretim Okulu"nun kupası ve madalyaları Hacı Lütfiye Atay ilköğretim Okulu Müdürü Ahmet Yörük, 3. olan Mustafa Kiriş ilköğretim Okulu"nun kupası ve madalyaları ise Futbol İl Koordinatörü Osman Aktar tarafından verildi. Ayrıca turnuvada; En centilmen oyuncu Yörük Ali Efe İ.Ö.O öğrencisi Kerim Erdem Yavuz, En Başarılı Kaleci Hacı Lütfiye Atay İ.Ö.O öğrencisi Tarık Taha Zımba ve En Teknik Oyuncu Mustafa Kiriş İ.Ö.O öğrencisi Ekrem Öztürk seçildi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim