• BIST 106.843
 • Altın 142,689
 • Dolar 3,5367
 • Euro 4,1209

  Kaynaşma etkinliği düzenledi

  18.11.2008 07:08
  Türk Diyanet Vakfı Sendikası Aydın Şubesi, Sultanhisar ilçe merkezi, belde ve köylerde görev yapan din görevlilerine yönelik olarak kaynaşma etkinliği düzenledi.
  Kaynaşma etkinliği düzenledi
  Kaynaşma etkinliği düzenledi Kaynaşma etkinliği düzenledi Kaynaşma etkinliği düzenledi

  Türk Diyanet Vakfı Sendikası Aydın Şubesi, Sultanhisar ilçe merkezi, belde ve köylerde görev yapan din görevlilerine yönelik olarak kaynaşma etkinliği düzenledi. Dörtyol tesislerinde düzenlenen etkinliğe İlçe Müftüsü İlyas Eser, Türk Diyanet Vakfı Sendikası Aydın İl Temsilcisi Nadir Baylar ve din görevlileri katıldı.
  Etkinlikte konuşan Nadir Baylar, “2008 eğitim yılı faaliyetleri çerçevesinde sendika genel merkezi tarafından bölgelerimizde düzenlenmesini yaptığımız çalışmalar gereği aylık bölge bilgilendirme toplantımızı yapıyoruz. Bunun altyapı çalışmalarını hazırlama amacıyla ilçelerimizde aylık muthat toplantılar yapılarak, bu toplantılar neticesinde sendika farkı gözetmeden tüm arkadaşlarımızla sendikamızca kaynaşma yemeği ikram edilmektedir. Sendikamızın Sultanhisar Temsilcisi Ömer Çetindal"ın daveti üzerine Sultanhisar"da bu ayın toplantısı yapıldı. Bu kaynaşma yemeğinde arkadaşların sorunlarını dinledik ve dinliyoruz. Bunların yerelde çözülmesi gerekeni yerelde, çözülemeyenini de Diyanet İşleri Başkanlığı"nda sunulmak üzere genel merkezimize iletiyoruz. Biz sadece sendikacılık yaparız. Haddimizi ve yetkimiz kadar konuşur, boş vaatlerde bulunmayız” dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim