• BIST 89.282
 • Altın 145,897
 • Dolar 3,6363
 • Euro 3,8917

  K.adası'nda ilk foto safari

  17.11.2008 06:21
  K.adasında ilk foto safari
  Kuşadası Gençlik Derneği (KUGED) bünyesinde kısa bir süre önce faaliyet gösterecek Kuşadası Fotoğrafçılık Kulübü(KFK) ilk foto safari gezisini gerçekleştirdi.
  K.adası'nda ilk foto safari K.adası'nda ilk foto safari K.adası'nda ilk foto safari

  Kuşadası Gençlik Derneği (KUGED) bünyesinde kısa bir süre önce faaliyet gösterecek Kuşadası Fotoğrafçılık Kulübü(KFK) ilk foto safari gezisini gerçekleştirdi.
  Kuşadası"nın ekolojik tarım yapılan ender mekanlarından biri olan Davutlar beldesindeki Değirmen Çiftliği"ne düzenlenen geziye çok sayıda kulüp üyesi katıldı. hem mükemmel bir hafta sonu yaşayan hem de bol bol fotoğraf çeken Kuşadası Fotoğrafçılık Kulübü üyeleri, ilk foto safari için yapılan mekan seçiminin de mükemmel olduğunu söylediler. Kulüp üyeleri tarafından foto safari sırasında yapılan fotoğraf çekimleri, hafta içerisinde gerçekleştirilecek toplantıda değerlendirmeye tabii tutulacak.
  KUGED Kurucu Üyesi ve KFK Başkanı Barış Duman, kısa süre içerisinde kurulmuş olmalarına rağmen fotoğraf hobisi olan başta gençler olmak üzere Kuşadası"ndaki çeşitli meslek guruplarından kişilerin yoğun ilgisiyle karşılaşmalarının kendilerini son derece sevindirdiğini söyledi. Değirmene gibi harika bir mekana düzenledikleri ilk foto geziye beklenenin üzerinde bir katılımın olduğunu kaydeden KFK Başkanı Barış Duman, “Değirmen"e düzenlediğimiz bu ilk gezimizde hep beraber fotoğraf makinelerimizi tanıyıp ışığı nasıl doğru kullanabileceğimizi öğrendik. Çektiğimiz fotoğrafları hep birlikte değerlendirdik ve değişimi görüp heyecanlandık. Benim ve arkadaşlarımın bu işteki azmini, hevesini görüp çok sevindik .Bu sayede gelecekte ne kadar başarılı işler çıkartabileceğimizden emin olmanın verdiği huzurla yeni fikir ve projelerimizi tartıştık. Çalışmalarımıza katılmak için profesyonel yada amatör olunması önemli değil. Fotoğraf ve fotoğrafçılığa meraklı herkesi bekliyoruz” dedi.
  Kulüp olarak fotoğraf gezileri, yarışmalar ve seminerler düzenleyerek, fotoğraf sevenlere katkı sağlamayı hedeflediklerini kaydeden KFK Barış Duman, çalışmaların artarak devam edeceğini belirterek, fotoğrafçılığa ilgi duyan herkesi kulüp faaliyetlerine katılmaya davet etti.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim