• BIST 106.711
 • Altın 143,514
 • Dolar 3,5567
 • Euro 4,1387

  İndirimli hizmet verilecek

  20.08.2009 11:36
  Ticaret Odası (AYTO) ile BSK Aydın Anka Hastanesi arasında imzalanan protokolle, oda üyelerine indirimli sağlık hizmetlerinden yararlanma imkanı sağlandı.
  İndirimli hizmet verilecek
  İndirimli hizmet verilecek İndirimli hizmet verilecek İndirimli hizmet verilecek

  Ticaret Odası (AYTO) ile BSK Aydın Anka Hastanesi arasında imzalanan protokolle AYTO üyelerine ve bakmakla yükümlü oldukları aile fertlerine, şahıs, şirket ortakları, yönetim ve denetim kurulu üyeleri ve kooperatif yönetim kurulu üyelerine sağlık hizmetlerinde indirim uygulanması için protokol imzalandı.
  AYTO adına Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Hakkı Dokuzlu ve BSK Anka Hastanesi adına Kurumsal Hizmetler Uzmanı Atılay Arkan"ın imzaladığı protokol ile sağlık merkezince yapılan sağlık taraması hizmetlerinden yüzde20 oranında, ücretli muayene ve tedavilerden yüzde 10 oranında, yatan hastalar için uygulanacak yatak ve refakatçi ücretlerinden yüzde 20 oranında indirim uygulanacak.
  AYTO üyelerinin bu sağlık hizmetinden yararlanabilmek için içinde bulundukları yıl vizeli AYTO Kimlik Kartı, verildiği ayda alınmış AYTO Sicil Kayıt Sureti ya da odadan alacağı güncel yazı ile müracaat etmeleri gerekecek. BSK Aydın Anka Hastanesi"nde tedaviler ile ilgili tüm sağlık hizmetleri için ödemeler yürürlükte bulunan Sağlık Uygulama Tebliği (SUT) hükümlerine göre yapılacak.
  İmzalanan protokolün AYTO üyeleri için hayırlı olmasını temenni eden AYTO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Hakkı Dokuzlu, üyelerimize sağlıklı ve bol kazançlı günler diledi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim