• BIST 106.843
 • Altın 142,689
 • Dolar 3,5367
 • Euro 4,1209

  İncirliova'ya yeni gazete

  15.05.2008 13:17
  İncirliova İlçesi'nde kurulan 'Yeni İncirliova Gazetesi' düzenlenen törenle yayın hayatına başladı.
  İncirliovaya yeni gazete
  İncirliova'ya yeni gazete İncirliova'ya yeni gazete İncirliova'ya yeni gazete

  İncirliova İlçesi'nde kurulan 'Yeni İncirliova Gazetesi' düzenlenen törenle yayın hayatına başladı. Aydınlı gazetecilerde Tevfik Akbaş, Osman Bütün, Erdal Karakavrukoğlu ve Önder Yıldırımcan tarafından çıkarılan gazetenin açılışı Vali Mustafa Malay tarafından yapıldı.
  Gazetenin açılışı nedeniyle düzenlenen törene Vali Mustafa Malay, İncirliova Kaymakamı Cafer Sarılı, Belediye Başkanı Vahit Dede, Aydınspor Başkanı Kemal Özdemir, Koçarlı Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Mahalli İdareler İl Müdürü Şerife Bardakçı, Basın ve İlişkiler Müdürlüğü Birim Şefi Kemal Bozok, Aydın Ticaret Odası Meclis Başkanı Mahmut Çağlayan, siyasi partilerin ilçe başkanları ve davetliler katıldı.
  Yeni İncirliova Gazetesi'nin ilçeye ayrı bir renk getireceğine inandığını belirten Malay, “Yerel gazetecilik büyük özveri isteyen bir iş.Bu gazetenin İncirliova'ya kazandırılmasında emeği geçenleri kutluyorum. Yeni İncirliova Gazetesi'nin ilçenin tek gazetesi olmasından dolayı avantajı var fakat, bu avantaj gazete sahiplerine ve çalışlarına iki kat daha çalışmalarını gerektirecek. Bizler de İncirliova'da neler olup bittiğini sizlerden öğreneceğiz. İncirliova'ya ve Aydın'a faydalı işler yapacaklarına inanıyorum” diye konuştu. Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Tevfik Akbaş ise gazeteyi çıkarmaya bir gecede karar verdiklerini ve bu kararlarından eşlerinin bile haberi olmadığını söyleyerek önümüzdeki üç ay içinde Yenipazar'da da Yenipazar'ın Sesi isminde bir gazete çıkarmayı planladıklarını ifade etti.
  İncirliova'da Kenan Evren Caddesi No: 74 deki Yavuzlar İş Hanı 1. katında hizmet verecek olan gazetenin haftalık yayın yapacağı bildirildi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim