• BIST 106.843
 • Altın 142,689
 • Dolar 3,5367
 • Euro 4,1209

  İftar yemeğinde buluştular

  19.09.2008 16:21
  Nazilli Ticaret Odası (NTO) Vali Mustafa Malay ve Aydın Milletvekilleri ile birlikte Nazilli Protokolüne iftar yemeği verdi.
  İftar yemeğinde buluştular
  İftar yemeğinde buluştular İftar yemeğinde buluştular İftar yemeğinde buluştular

  Nazilli Ticaret Odası (NTO) Vali Mustafa Malay ve Aydın Milletvekilleri ile birlikte Nazilli Protokolüne iftar yemeği verdi. Yemekte ayrıca Halk Eğitim Merkezinin açtığı "Dış Ticaret Elemanı Yetiştirme Kursu" nu başarıyla tamamlayan 24 kursiyere sertifikaları verildi. İftar yemeğine Aydın Valisi Mustafa Malay başta olmak üzere AK Parti Aydın Milletvekili Ahmet Ertürk, CHP Aydın Milletvekili Fatih Atay, MHP Aydın Milletvekili Recep Taner, Nazilli Kaymakamı Caner Yıldız ve protokol üyeleri katıldı.
  İftar yemeğinde bir konuşma yapan NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gacar, davetlerine icabet ettikleri için protokol üyelerine ve davetlilere çok teşekkür etti. Geleneksel olarak her yıl düzenledikleri iftar yemeklerinde il yönetimi ile birlikte çevre ilçelerin yöneticileri ile birlikte olmaktan dolayı ayrıca çok mutlu olduğunu ifade etti.
  Nazilli Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hasan Karakaşlı da, “Nazilli Halk Eğitim Merkezi olarak yoğun bir şekilde bir yandan kurs faaliyetleri diğer yandan da kurs dışı sosyal ve eğitsel etkinlikler gerçekleştirme gayret içindeyiz. Merkezimizin tüm çalışmalarında bize her türlü desteği sağlayan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve Sayın Kaymakamımıza şükranlarımız sunarız. Kurslarımızı Nazilli halkımızın ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda sayı ve çeşit yönünden arttırma ve geliştirme çalışmaları yapıyoruz. Bu amaçla da çeşitli resmi ve sivil kurum ve kuruluşlar, dernekler, vakıflar ve meslek odalarıyla iş birliğine gidiyoruz. Bunların en başında Nazilli Ticaret Odası Başkanlığımız gelmektedir. Çeşitli kurslar düzenlenmesi ile ilgili olarak Ticaret Odası Başkanlığımız ile aramızda bir işbirliği protokolü yapılmıştır” dedi.
  İftar yemeğinde yapılan konuşmaları ardından kursiyerlere sertifikaları Vali Malay ve protokol üyeleri tarafından verildi.

  Diğer Haberler
  12345678
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim