• BIST 106.843
 • Altın 142,689
 • Dolar 3,5367
 • Euro 4,1209

  Genel kurul yapıldı

  18.05.2009 18:04
  Türkiye İşçi Emeklileri Derneği (TİED) Nazilli Şubesinin 12. Olağan Genel Kurulu yapıldı.
  Genel kurul yapıldı
  Genel kurul yapıldı Genel kurul yapıldı Genel kurul yapıldı

  Tek liste ile gidilen genel kurulda aynı yönetim büyük bir çoğunluğun oyu ile güven tazeledi. Başkan A.Cahit Coşkun “Ülkemizde ihmale uğrayan emekliler olarak mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi.
  Nazilli"de 7 bin 104 üye ile en fazla üyeye sahip olan ve 12. genel kurulunu gerçekleştiren Türkiye İşçi Emeklileri Derneği (TİED) Nazilli Şubesi, Başkan A.Cahit Coşkun ile devam kararı aldı. Genel kurulda kullanılan 150 oyun tamamını alan yönetim güven tazeledi. TİED Genel Mali Sekreteri Ömer Kurnaz, başta olmak üzere Afyon"dan Ahmet Öge, Konya Ereğli"den Fevzi Aldemir, Antalya"dan Hasan Ekin, İzmir-Eşrefpaşa"dan Sadettin Tosun, Isparta"dan A.Kadir Ersal gibi şube başkanlarının da katıldığı toplantıya Nazilli Baro Temsilcisi Süleyman Bülbül, İl Genel Meclis Üyesi Adem Vurmaz, CHP İlçe Başkanı Atila Talay, CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, ADD Nazilli Şube Başkanı Mustafa Bozkır ve çok sayıda davetli katıldı.
  Genel kurul açılışında konuşan Başkan Coşkun, faaliyetler hakkında bilgi verdi. Coşkun konuşmasında “Ülkemizde ihmale uğrayan kesimlerin en başında gelen emeklilerdir. Niteliksizleşen kamusal hizmetlerden dolayı geçinemeyip borç batağına düşen emeklilerimiz hızla sosyal yaşamın dışına itilmektedirler. Ömrünü ülkenin kalkınması için ter akıtan bu günün emeklisidir. Dernek olarak dayanışmaları temin eder bir anlayış içersindeyiz. Derneğimize gelen her insan için üye olup olmadığına bakılmaksızın alaka gösterip sorunları çözümlenmiş, ayrıca Emekli Sandığı, Bağ-Kur, yeşil kartlılarda hizmet alanımız olup hizmetimizi köylere kadar götürdük” ifadelerine yer verdi.
  Konuşmaların ardından oylamaya geçildi ve oy kullanan 150 üyenin tamamı tek liste olan A.Cahit Coşkun, Faruk Baştepe, İrfan Vurgun, Kemal Elmalı ve Cihan Ükünç"e güvenoyu vererek tekrar göreve getirdi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim