• BIST 73.391
  • Altın 133,104
  • Dolar 3,5219
  • Euro 3,7585

    Fikstür kuraları çekildi

    09.01.2009 19:00
    Fikstür kuraları çekildi
    TFF 2. Lig Klasman grubu fikstürleri
    Fikstür kuraları çekildi Fikstür kuraları çekildi Fikstür kuraları çekildi
    TFF 2. Lig klasman gruplarında fikstür çekimi İstanbul'da yapıldı. İşte ikinci ligde 5 klasman grubunda yer alan takımların yapacağı tüm maçların listesi:

    Ataköy Olimpiyat Evi'nde yapılan kura çekimi sonucunda klasman gruplarında ilk yarı fikstürü şöyle:


    1. KLASMAN GRUBU

    1. Hafta:

    Beylerbeyi-Sarıyer

    Dardanelspor-Darıca Gençlerbirliği

    Gebzespor-BUGSAŞ Spor

    Gaziosmanpaşa-Bozüyükspor


    2. Hafta:

    Bozüyükspor-Pendikspor

    Darıca Gençlerbirliği-Gebzespor

    BUGSAŞ Spor-Gaziosmanpaşaspor

    Sarıyer-Dardanelspor


    3. Hafta:

    Gaziosmanpaşaspor-Darıca Gençlerbirliği

    Gebzespor-Sarıyer

    Dardanelspor-Beylerbeyi

    Pendikspor-BUGSAŞ Spor


    4. Hafta:

    Beylerbeyi-Gebzespor

    Darıca Gençlerbirliği-Pendikspor

    BUGSAŞ Spor-Bozüyükspor

    Sarıyer-Gaziosmanpaşaspor


    5. Hafta:

    Gebzespor-Dardanelspor

    Pendikspor-Sarıyer

    Bozüyükspor-Darıca Gençlerbirliği

    Gaziosmanpaşaspor-Beylerbeyi


    6. Hafta:

    Dardanelspor-Gaziosmanpaşaspor

    Sarıyer-Bozüyükspor

    Darıca Gençlerbirliği-BUGSAŞ Spor

    Beylerbeyi-Pendikspor


    7. Hafta:

    Gaziosmanpaşaspor-Gebzespor

    Pendikspor-Dardanelspor

    BUGSAŞ Spor-Sarıyer

    Bozüyükspor-Beylerbeyi


    8. Hafta:

    Gebzespor-Pendikspor

    Sarıyer-Darıca Gençlerbirliği

    Beylerbeyi- BUGSAŞ Spor

    Dardanelspor-Bozüyükspor


    9. Hafta:

    Bozüyükspor-Gebzespor

    Darıca Gençlerbirliği-Beylerbeyi

    BUGSAŞ Spor-Dardanelspor

    Pendikspor-Gaziosmanpaşaspor


    2. KLASMAN GRUBU

    ----------------

    1. Hafta:

    Turgutluspor-Altınordu

    Afyonkarahisarspor-Fethiyespor

    Marmaris Belediyesi Gençlikspor-Adana Demirspor

    Akhisar Belediyesi Gençlikspor-Denizli Belediyespor


    2. Hafta:

    Altınordu-Afyonkarahisarspor

    Adana Demirspor-Akhisar Belediyesi Gençlikspor

    Fethiyespor-Marmaris Belediyesi Gençlikspor

    Denizli Belediyespor-Alanyaspor


    3. Hafta:

    Akhisar Belediyesi Gençlikspor-Fethiyespor

    Alanyaspor-Adana Demirspor

    Marmaris Belediyesi Gençlikspor-Altınordu

    Afyonkarahisarspor-Turgutluspor


    4. Hafta:

    Adana Demirspor-Denizli Belediyespor

    Turgutluspor-Marmaris Belediyesi Gençlikspor

    Fethiyespor-Alanyaspor

    Altınordu-Akhisar Belediyesi Gençlikspor


    5. Hafta:

    Denizli Belediyespor-Fethiyespor

    Marmaris Belediyesi Gençlikspor-Afyonkarahisarspor

    Akhisar Belediyesi Gençlikspor-Turgutluspor

    Alanyaspor-Altınordu


    6. Hafta:

    Fethiyespor-Adana Demirspor

    Altınordu-Denizli Belediyespor

    Turgutluspor-Alanyaspor

    Afyonkarahisarspor-Akhisar Belediyesi Gençlikspor


    7. Hafta:

    Adana Demirspor-Altınordu

    Akhisar Belediyesi Gençlikspor-Marmaris Belediyesi Gençlikspor

    Denizli Belediyespor-Turgutluspor

    Alanyaspor-Afyonkarahisarspor


    8. Hafta:

    Afyonkarahisarspor-Denizli Belediyespor

    Turgutluspor-Adana Demirspor

    Marmaris Belediyesi Gençlikspor-Alanyaspor

    Altınordu-Fethiyespor


    9. Hafta:

    Alanyaspor-Akhisar Belediyesi Gençlikspor

    Denizli Belediyespor-Marmaris Belediyesi Gençlikspor

    Fethiyespor-Turgutluspor

    Adana Demirspor-Afyonkarahisarspor


    3. KLASMAN GRUBU

    ----------------


    1. Hafta:

    Maltepespor-Zeytinburnuspor

    Türk Telekomspor-Alibeyköyspor

    Etimesgut Şekerspor-Kırşehirspor

    İstanbulspor-Kırıkkalespor


    2. Hafta:

    Kırıkkalespor-Konya Şekerspor

    Kırşehirspor-İstanbulspor

    Alibeyköyspor-Etimesgut Şekerspor

    Zeytinburnuspor-Türk Telekomspor


    3. Hafta:

    Etimesgut Şekerspor-Zeytinburnuspor

    Türk Telekomspor-Maltepespor

    Konya Şekerspor-Kırşehirspor

    İstanbulspor-Alibeyköyspor


    4. Hafta:

    Alibeyköyspor-Konya Şekerspor

    Zeytinburnuspor-İstanbulspor

    Kırşehirspor-Kırıkkalespor

    Maltepespor-Etimesgut Şekerspor


    5. Hafta:

    Etimesgut Şekerspor-Türk Telekomspor

    Konya Şekerspor-Zeytinburnuspor

    İstanbulspor-Maltepespor

    Kırıkkalespor-Alibeyköyspor


    6. Hafta:

    Maltepespor-Konya Şekerspor

    Alibeyköyspor-Kırşehirspor

    Türk Telekomspor-İstanbulspor

    Zeytinburnuspor-Kırıkkalespor


    7. Hafta:

    Konya Şekerspor-Türk Telekomspor

    İstanbulspor-Etimesgut Şekerspor

    Kırşehirspor-Zeytinburnuspor

    Kırıkkalespor-Maltepespor


    8. Hafta:

    Maltepespor-Kırşehirspor

    Etimesgut Şekerspor-Konya Şekerspor

    Zeytinburnuspor-Alibeyköyspor

    Türk Telekomspor-Kırıkkalespor


    9. Hafta:

    Kırşehirspor-Türk Telekomspor

    Kırıkkalespor-Etimesgut Şekerspor

    Konya Şekerspor-İstanbulspor

    Alibeyköyspor-Maltepespor


    4. KLASMAN GRUBU

    ----------------


    1. Hafta:

    Ofspor-Akçaabat Sebatspor

    YİMPAŞ Yozgatspor-Çankırı Belediyespor

    Karsspor-Pazarspor

    Trabzon Karadenizspor-Arsinspor


    2. Hafta:

    Çankırı Belediyespor-Karsspor

    Pazarspor-Trabzon Karadenizspor

    Akçaabat Sebatspor-YİMPAŞ Yozgatspor

    Arsinspor-Erzurumspor


    3. Hafta:

    Karsspor-Akçaabat Sebatspor

    Trabzon Karadenizspor-Çankırı Belediyespor

    Erzurumspor-Pazarspor

    YİMPAŞ Yozgatspor-Ofspor


    4. Hafta:

    Akçaabat Sebatspor-Trabzon Karadenizspor

    Ofspor-Karsspor

    Pazarspor-Arsinspor

    Çankırı Belediyespor-Erzurumspor


    5. Hafta:

    Erzurumspor-Akçaabat Sebatspor

    Karsspor-YİMPAŞ Yozgatspor

    Arsinspor-Çankırı Belediyespor

    Trabzon Karadenizspor-Ofspor


    6. Hafta:

    YİMPAŞ Yozgatspor-Trabzon Karadenizspor

    Çankırı Belediyespor-Pazarspor

    Akçaabat Sebatspor-Arsinspor

    Ofspor-Erzurumspor


    7. Hafta:

    Pazarspor-Akçaabat Sebatspor

    Erzurumspor-YİMPAŞ Yozgatspor

    Trabzon Karadenizspor-Karsspor

    Arsinspor-Ofspor


    8. Hafta:

    Ofspor-Pazarspor

    YİMPAŞ Yozgatspor-Arsinspor

    Akçaabat Sebatspor-Çankırı Belediyespor

    Karsspor-Eerzurumspor


    9. Hafta:

    Pazarspor-YİMPAŞ Yozgatspor

    Arsinspor-Karsspor

    Çankırı Belediyespor-Ofspor

    Erzurumspor-Trabzon Karadenizspor


    5. KLASMAN GRUBU

    ----------------


    1. Hafta:

    Malatya Belediyespor-Elazığspor

    Adıyamanspor-Şanlıurfa Belediyespor

    Şanlıurfaspor-İskenderun Demir Çelikspor

    GASKİ Spor-Mardinspor


    2. Hafta:

    Mardinspor-Malatya Belediyespor

    İskenderun Demir Çelikspor-GASKİ Spor

    Şanlıurfa Belediyespor-Şanlıurfaspor

    Elazığspor-Adıyamanspor


    3. Hafta:

    Şanlıurfaspor-Elazığspor

    İskenderun Demir Çelikspor-Mardinspor

    Adıyamanspor-Malatya Belediyespor

    GASKİ Spor-Şanlıurfa Belediyespor


    4. Hafta:

    Şanlıurfa Belediyespor-İskenderun Demir Çelikspor

    Elazığspor-GASKİ Spor

    Mardinspor-Adıyamanspor

    Malatya Belediyespor-Şanlıurfaspor


    5. Hafta:

    Şanlıurfaspor-Adıyamanspor

    İskenderun Demir Çelikspor-Elazığspor

    Mardinspor-Şanlıurfa Belediyespor

    GASKİ Spor-Malatya Belediyespor


    6. Hafta:

    Elazığspor-Şanlıurfa Belediyespor

    Malatya Belediyespor-İskenderun Demir Çelikspor

    Şanlıurfaspor-Mardinspor

    Adıyamanspor-GASKİ Spor


    7. Hafta:

    İskenderun Demir Çelikspor-Adıyamanspor

    Mardinspor-Elazığspor

    GASKİ Spor-Şanlıurfaspor

    Şanlıurfa Belediyespor-Malatya Belediyespor

    HABER 7
    Diğer Haberler
  • Zirveden Metrise Azizli yıllar14 Temmuz 2011 Perşembe 07:15
  • Kulaçsız altın madalya aldı14 Temmuz 2011 Perşembe 07:14
  • Nouma: Tayfur düzgün bir adam, çok şaşkınım14 Temmuz 2011 Perşembe 07:02
  • Havutçu ve Adalı da tutuklandı14 Temmuz 2011 Perşembe 04:08
  • TFF teslimiyet içerisinde13 Temmuz 2011 Çarşamba 22:49
  • Çalımbay o iddiaları yalanladı13 Temmuz 2011 Çarşamba 18:38
  • Taraftarlar ayaklandı 13 Temmuz 2011 Çarşamba 17:10
  • G.Sarayda yeni formalar tanıtılacak13 Temmuz 2011 Çarşamba 17:4:
  • Aziz Yıldırımın avukatları harekete geçti... 13 Temmuz 2011 Çarşamba 16:55
  • Galatasaray: Kimseyi sırtından vurmuyoruz! 13 Temmuz 2011 Çarşamba 15:14
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim