• BIST 89.695
 • Altın 145,860
 • Dolar 3,6136
 • Euro 3,9258

  Eve dönünce şok geçirdim

  24.05.2009 17:20
  Eve dönünce şok geçirdim
  Miami dönüşü şok yaşadım
  Eve dönünce şok geçirdim Eve dönünce şok geçirdim Eve dönünce şok geçirdim

  Sibel Can, eşi Sulhi Aksüt'ten boşanmak için dava açması hakkında ilginç açıklamalar yaptı. Boşanma davasını doğrulayan Can, eşiyle ilgili büyük bir şok yaşadığını söyledi.

  Sibel Can, eşi Sulhi Aksüt'ten boşanmak için mahkemeye başvurdu. Boşanma dilekçesinde eşi Sulhi Aksüt'ün çocuklarına kötü davrandığı gerekçesiyle evden uzaklaştırılmasını istemesi ise şaşkınlık yarattı. Eşi Sulhi Aksüt'ten olan oğlu Emir'in velayetini de isteyen Can, boşanmasıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

  Can, "Evet, boşanma davası açtığım doğrudur. Bir süredir aramızda şiddetli geçimsizlik vardı. Neler olduğunu söylemeyeceğim. Fakat şunu söyleyebilirim, tatil için gittiğim Miami dönüşü büyük bir şok yaşadım. Dava devam ettiği için şu an bu konuda da konuşamam. Zamanı gelince her şeyi anlatacağım. Ama şu kadarını söyleyebilirim, çocuklarıma kötü davrandığı için uzaklaştırma istediğim doğru değil. Telefonlarımı kapatıyorum. Oğlum Emir'i de alıp İstanbul dışına tatile gidiyorum" dedi.

  ETEĞİNDEKİ TAŞLAR DÖKÜLSÜN BAKALIM

  Sibel Can'ın boşanma davası açtığından haberi olduğunu söyleyen eşi Sulhi Aksüt ise, "Boşanacağımız doğrudur... Boşanma dilekçesinde yazılanları görünce şok geçirdim, çok üzüldüm. Siz benim nasıl birisi olduğumu biliyorsunuz. Ama bu konuda şimdilik bir açıklama yapmayacağım. Bakalım neler neler söyleyecekler benim hakkımda. Eteğindeki taşları döksünler, sonra konuşma sırası bana gelecek" dedi.

  ÇOCUKLAR BANA BİR ŞEY SÖYLEMEDİ

  Can'ın, boşanma dilekçesinde Sulhi Aksüt'ün çocuklara kötü davrandığını iddia etmesi üzerine görüştüğümüz eski eşi Hakan Ural ise, "Ben her zaman bu tür tartışmalı ve üzücü konularda çocuklarımın zarar görmemesi için konuşmadım. Sibel Hanım'ın özel hayatına da saygı duymak gerekir. Konunun ne kadar gerçek olduğunu daha bilmiyorum. Çocuklarımla sık sık görüşüyoruz. Onlardan bana özellikle böyle bir şikayet gelmedi" dedi. kelebek

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim