• BIST 106.843
 • Altın 142,689
 • Dolar 3,5367
 • Euro 4,1209

  Esnafın tedavisi ANKA'dan

  13.08.2009 10:10
  Küresel ekonomik krizin etkisi ile uzun süredir sıkıntılı ve stresli günler yaşayan Aydın Esnafı için Aydın Özel BSK Anka Hastanesi özel bir paket hazırladı.
  Esnafın tedavisi ANKAdan
  Esnafın tedavisi ANKA'dan Esnafın tedavisi ANKA'dan Esnafın tedavisi ANKA'dan

  Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği adına başkan Hulusi Akşit ile Özel BSK Anka Hastanesi arasında yapılan anlaşma gereği, Aydın Esnafı bundan sonra özel hastaneden indirimli ve esnafa özel sağlık hizmeti alabilecek.
  Cumhuriyet"in kuruluşunun ilk yıllarından günümüze kadar esnafın her zaman ülkenin kötü günlerinde fedakarlık yaptığını ve her şeyi içine ata ata bir çok esnafın normal devlet memurlarına göre daha çok sağlık sorunu yaşadığını belriten Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Hulusi Akşit, anlaşmanın hayırlı olmasını, ancak esnaf ve ailelerinin de her zaman sağlıklı olmasını diledi.
  Hayatta her şeyin başının sağlık olduğunu belirten Aydın BSK Anka Hastanesi Kurumsal Hizmetler Uzmanı Atılay Arıkan, “BSK olarak içinde bulunduğumuz bu dönemde esnafımızın ve Aydın halkının her zamankinden daha fazla yanında olmamız gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle Aydın"da esnaf ve ailelerine yönelik de özel bir sağlık hizmeti paketi hazırladık. Bu kapsamda oda bünyesinde kayıtlı bulunan odaların aktif üyeleri ve bakmakla yükümlü oldukları aile fertleri ile teşkilat çalışanları ve bakmakla yükümlü oldukları kişilerin; Hastanemizde yapılacak olan sağlık taramalarında (check-up, tarama amaçlı tahliller) hastane liste fiyatlarından yüzde 20 indirimle, Hastanemizde ücretli hasta olarak alınacak olan muayene ve tedavilerinde cari fiyatlarımız üzerinden yüzde 10 indirimle yararlanacaklardır. Hastanemizde yatarak yapılacak olan teşhis, tanı ve tedaviler için alınan hizmetlerde gecelik yatak ücreti ve refakatçi ücretlerinde ise yüzde 20 indirimle yararlanacaktır” dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim