• BIST 90.182
 • Altın 146,281
 • Dolar 3,6195
 • Euro 3,9306

  Eşin'in çalışmaları sürüyor

  23.12.2008 11:40
  Eşinin çalışmaları sürüyor
  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Aydın Belediye Başkan Aday Adayı Rıdvan Eşin, Aydın'ın emekli kenti imajından kurtarılarak, tarıma dayalı sanayinin geliştiği bir il olması gerektiğini belirtti.
  Eşin'in çalışmaları sürüyor Eşin'in çalışmaları sürüyor Eşin'in çalışmaları sürüyor

  Devam eden seçim çalışmaları hakkında bilgiler veren Rıdvan Eşin, AK Parti içerisinde belediye başkan aday adaylığı yarışının son derece demokratik bir ortamda geçtiğini söyledi. Bütün aday adaylarının kendilerine has özelliklerinin olduğunu belirten Eşin, “Belediye Başkanı seçilmem urumunda, Aydın'da her türlü belediye hizmetinin eksiksiz bir şekilde verilecek. Bunun yanında insanların sosyal yaşantılarını çeşitlendirecek çeşitli etkinlikler gerçekleştirecek. Aydın'ın en büyük ekonomik sorunu olan işsizliğin önlenmesi için belediyenin tüm imkanlarını seferber edeceğiz. Yanlış anlaşılmasın biz yatırım yapmayacağız. Ama yatırımcının Aydın'a gelmesi içinde her türlü yardımı yapacağız. Gerekirse arsa vereceğiz, gerekirse yolunu bir günde açacağız. Yeter ki Aydınlı gençlerimiz iş sahibi olsun” dedi.
  “Aydın emekli kenti imajından kurtarılarak, tarıma dayalı sanayinin geliştiği bir il olmalıdır” diyen Eşin, şöyle konuştu: “'Eski siyasetçilerimiz, 'Aydın'ın dağlarından bal, ovasından yağ akıyor' diyerek yan gelip yatmışlar. Bizde mi öyle yapalım? Hayır. Ege Bölgesi, Osmanlı Devletinden önce Aydınoğulları Beyliği olarak anılıyordu. Şimdi ise emekli kenti olarak anılıyor. Bu durumu değiştireceğiz. Bunu ben tek başıma yapmayacağım. Hep beraber, birlik olarak yapacağız. Aydın'ı daha müreffeh, daha çağdaş bir il yapacağız. Aydın artık üretim merkezi olacak”

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim