• BIST 108.392
 • Altın 143,183
 • Dolar 3,5328
 • Euro 4,1224

  Erdem'den nezaket ziyareti

  15.08.2008 15:14
  AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Mehmet Çobanoğlu’nun ardından Aydın İl Sağlık Müdürü olarak atanan Dr. Hüsnü Tırpancı’yı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.
  Erdemden nezaket ziyareti
  Erdem'den nezaket ziyareti Erdem'den nezaket ziyareti Erdem'den nezaket ziyareti

  AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Mehmet Çobanoğlu"nun ardından Aydın İl Sağlık Müdürü olarak atanan Dr. Hüsnü Tırpancı"yı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.
  Milletvekili Mehmet Erdem, Aydın"ın sağlık sorunlarının yok denecek kadar az olduğunun altını çizerek “ Bakanlık düzeyinde iyi bir konumda bulunuyoruz. Ancak bir takım yeni çalışmalara ihtiyaç olduğunu da biliyoruz ve müdürümüz sayın Hüsnü Tırpancı"ya bu çalışmalarda gerekli desteği her zaman vereceğiz” dedi.
  Yapılacak çalışmalar arasında önemli bir yeri olan yeni Doğumevi yapımı için yakında ihalenin yapılacağını ve doğumevinin bir an önce başlanarak bitirilmesi için gerekli her türlü çalışmayı göstereceklerini ifade eden Ak Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem “ Bunun yanı sıra Nazilli de yapılacak 300 yataklı Devlet Hastanesinin, bir an evvel yapılmaya başlanması için çalışmalara başlayacağız. Ayrıca ilimizde bulunan tüm hastanelerin daha modern tıbbi cihazlarla donanımını sağlayıp halkımıza yaraşır fiziksel ortamlarda sağlık hizmeti sürdürülmesinde çabalarımız sürecektir. Görevine yeni başlayan müdürümüz de bu konulara bilinçli ve hassas yaklaşmaktadır. Aydın"da sağlık sorunlarının takipçisi ve çözümleyicisi olacağı düşüncesindeyim” diye konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim