• BIST 104.918
 • Altın 146,889
 • Dolar 3,4930
 • Euro 4,1825

  Erbil'e Nisan 1 şakası

  04.04.2008 16:07
  1 Nisan akşamı yayınlanan Nereden Nereye programında Mehmet Ali Erbil'e yapılan şaka, ekran başındakileri çok güldürdü.
  Erbile Nisan 1 şakası
  Erbil'e Nisan 1 şakası Erbil'e Nisan 1 şakası Erbil'e Nisan 1 şakası

  Dilara Endican'ın sunduğu Kanal 1'deki programın konuğu Mehmet Ali Erbil'di. Erbil'in hayatını anlatmak için stüdyoya sürpriz konuklar geldi. Bu kişiler arasında Sibel Alaçay isimli bir bayan, Erbil'in ortaokul arkadaşı olduğunu söyleyerek ekrana çıktı.

  Mehmet Ali Erbil, uzun uzun baktı ve 'Hangi okul?' diye sordu. Konuğu tanımayan Erbil'e rağmen Sibel Alaçay, "Canım, hiç değişmemişsin Mehmet Ali. Ankara Keçiören'deki Hüseyin Güllüoğlu İlköğretim. Hatırlamadın mı beni?" diyerek kendini anlatmaya başladı.

  Alaçay'ın anlattıklarını şaşkınlıkla dinleyen Erbil, uzun uzun düşündü ancak konuğu tanıyamadı. Bu arada Sibel Alaçay, okula sonradan başladığını ve sınıfa girdiğinde kendisine Erbil'in yer verdiğini ve ondan sonra hiç ayrılmadıklarını söyledi. Bu konuşmalar karşısında Mehmet Ali Erbil, daha da şaşırdı "Ciddi mi?" diye sordu. Hatırlamadığını söyleyerek "Beynim durmuş gibi. Bana 'karışık' derlerdi hatırlar mısın?" diye sordu. Sibel Alaçay takma isimli konuk "Hep elele, dizdizeydik seninle. Bana hep Siboşum derdin" diyerek oyununu sürdürdü.  Durumdan kuşkulanan Erbil, "Peki kim vardı arkadaşlarımızdan?" diye sordu. Alaçay, kaçamak cevap verince "Yalan bu? Beni mi yiyorsunuz? Kamera şakası mısı bu?" diye sordu. Mehmet Ali Erbil daha da ileri giderek "Bizim aramızda bir şey oldu mu?" diye sordu. Dilara Endican daha fazla uzatmayarak 1 Nisan şakası yaptıklarını söyledi.

  Sibel Alaçay'ın aslında oyuncu Necla Pide olduğu açıklandı. Mehmet Ali Erbil ise bu durum karşısında espriyi patlattı ve "Hani ancak bizim bir sevişmemiz olduysa hatırlarım" dedi. Pide de bu sözler karşısında "Zaten öyle bir şey olsaydı unutamazdın" diyerek herkesi şaşırttı.

  TELEVİZYONGAZETESİ

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim