• BIST 107.206
 • Altın 142,629
 • Dolar 3,5525
 • Euro 4,1323

  EGAFED, Söke'de toplandı

  24.05.2008 08:35
  Aydın, Söke, Kuşadası ve Didimli genç işadamları Söke'de biraraya geldi.
  EGAFED, Sökede toplandı
  EGAFED, Söke'de toplandı EGAFED, Söke'de toplandı EGAFED, Söke'de toplandı

  Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK)'e bağlı Ege ve Akdeniz Bölgeleri İş Adamları Federasyonu (EGAFED)'in ticari koordinasyon kurulu toplantılarının ikincisine Söke Genç İş Adamları Derneği (SÖGİAD) ev sahipliği yaptı.
  İlki Didim'de gerçekleştirilen EGAFED ticari koordinasyon toplantıları mini fuarlar oluşturmak, proje ve hedeflerin paylaşılması, iş adamları arasında ticari ortaklık ve kaynaşmayı sağlamayı amaçlıyor. Ticari koordinasyon kurulu toplantılarının EGAFED'e bağlı tüm iş adamları derneklerinin ev sahipliğinde yapılacağı belirtilirken; Söke'de ikincisi yapılan toplantıda Söke, Kuşadası, Didim ve Aydınlı genç iş adamları bir araya geldi. EGAFED Başkanı ve TÜGİK Genel Sekreteri Efkan Ceylan'ın da bulunduğu toplantıya SÖGİAD Başkanı Tolga Coşkun ve SÖGİAD üyeleri, Aydın Genç İş Adamları Derneği (AYGİAD) Başkanı İsmail Cem Yıldırım ve AYGİAD üyeleri, Didim Genç İş Adamları Derneği (DİGİAD) Başkanı Murat Aydın ve DİGİAD üyeleri, Kuşadası Genç İş Adamları Derneği (KUGİAD) Başkanı Fahri Alem Günaydın ve KUGİAD üyeleri katıldı.
  İşadamlarının tek tek kendilerini ve iş kollarını tanıttıkları toplantıda, ortak yapılabilecek projeler dile getirildi. Toplantıda konuşma yapan EGAFED Başkanı Efkan Ceylan; “Altını projelerle doldurmadığınız zaman sivil toplum kuruluşları bir anlam taşımıyor. TÜGİK'e bağlı iş adamları dernekleri olarak ortaya koyduğumuz amacımıza yönelik projeleri hayata geçirmek için çalışıyoruz. Ticari Koordinasyon Kurulu toplantıları da önemsediğimiz projelerden birisi. İlkini Didim'de başlattığımız ve tüm bölgede yapacağımız bu toplantıların yatırımlara dönüşmesi, bölgelerin kalkınmasına yardımcı olmak adına faydalı olacağına inanıyorum” diye konuştu.
  Toplantıda bulunan Genç İşadamları Dernekleri Başkan ve üyeleri ticari koordinasyon kurulu toplantılarının faydalı olduğunu belirtti.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim