• BIST 97.533
  • Altın 145,781
  • Dolar 3,5801
  • Euro 4,0019

    DSP'nin keşinleşen aday listesi - TAM LİSTE

    11.04.2011 20:59
    DSPnin keşinleşen aday listesi - TAM LİSTE
    DSP'nin 12 Haziran genel seçimi milletvekili aday listesi belirlendi. DSP Genel Başkanı Masum Türker, İstanbul birinci bölgede birinci sıradan milletvekili adayı gösterildi.
    DSP'nin keşinleşen aday listesi - TAM LİSTE DSP'nin keşinleşen aday listesi - TAM LİSTE DSP'nin keşinleşen aday listesi - TAM LİSTE

     

     
     
    DSP'nin milletvekili adayları, aday gösterildikleri iller ve sıraları  şöyle:
     
    ADANA
    1- Şenol Pektaş
    2- Bedir Baydan
    3- Saniye Arslantaş
    4- Ercan Akarpınar
    5- Mümtaz Numanoğlu
    6- Nuran Dalyan
    7- Bülent Çakıroğlu
    8- Ahmet Mortepe
    9- Ayhan Özüsağlam
    10- Mustafa Hazar
    11- İsmail Kazan
    12- Hakan Sabuncu
    13- Sefa Ağızlıyüz
    14- Resul İbiş Çiftçi
     
    ADIYAMAN
    1- Memet Işık
    2- İbrahim Durmaz
    3- Cuma Ağnar
    4- Recep Delice
    5- Ayniye Altungül
     
    AFYON
    1- Hasan Kundakçı
    2- Akif Öztürk
    3- İlyas Altuntaş
    4- Yılmaz Aksoy
    5- Cengiz Uğur
     
    AĞRI
    1- Necmettin Aslan
    2- Ömer Faruk Şahvelet
    3- Adem Karakol
    4- Remzi Büyüknacar
     
    AMASYA
    1- Alaatin Bayram
    2- Hamdi Yıldırım
    3- Dursun Duran
     
    ANKARA 1. BÖLGE
    1- Hikmet Sami Türk
    2- Nilüfer İlbey
    3- Nahit Söyler
    4- Ruşen Süsler
    5- Ayten Şahin
    6- Ayşen Sibel İnözü
    7- Mehmet Canbolat
    8- Şaamettin Emektar
    9- Hüsniye Erdoğan
    10- Necdet Cabioğlu
    11- Hikmet Kipriksiz
    12- Güngör Ersoy
    13- Yüksel Erdoğan
    14- Belma Açar
    15- Altan Canik
    16- Ünsal Demiralp
     
    ANKARA 2. BÖLGE
    1- Tufan Bural
    2- V. Arif Şimşekyeminli
    3- Dilek Dengizek Ersanal
    4- D. Tuncer Ertürk
    5- Behzat Özel
    6- Hakan Koç
    7- Cabar Sarıçam
    8- Osman Çalışkan
    9- Nursel Kızılırmak
    10- Nüsret Adıbelli
    11- Şerife Çitiloğlu
    12- Melih Şengölge
    13- Cemal Yeşiltaş
    14- Ramazan Şanlı
    15- İsmet Sarıkaya
     
    ANTALYA
    1- Ragıp Hazar
    2- Ayda Nur Gül
    3- Muhammet Güğül
    4- Hatice Çağar
    5- Murat Altay
    6- Gülşen Ilık
    7- Bekir Özbilim
    8- Makbule Dilek Demirkan
    9- Cumali Şentekin
    10- Ferhan Fidan
    11- Hasan Aydemir
    12- Metin Oktay
    13- Gülşen İnandık
    14- Olcay Polat
     
    ARTVİN
    1- Enis Güneri
    2- Mehmet Genç
     
    AYDIN
    1- Mehmet Önder Aksakal
    2- Bekir Hilmi Hakan Işıkcı
    3- Taci Erbaş
    4- Abdullah Bedeloğlu
    5- Süleyman Hışıroğlu
    6- Hacer Oybak Esnaf
    7- Bülent Cünlü Sağlıklı
     
    BALIKESİR
    1- Ahmet Aydoğdu
    2- Ümit Ayhan
    3- Metin Özyurt
    4- Muharrem Yavuz
    5- Süleyman Palalı
    6- Ali Bozdak
    7- İsmail Çalışkan
    8- Emin Baytaş
     
    BİLECİK
    1- Rifat Yılmaz
    2- Devrim Serin
     
    BİNGÖL
    1- Faruk Aydın
    2- Hikmet Arslanboğa
    3- Seher Çoban
     
    BİTLİS
    1- Bülent Yazıcı
    2- Bedri Aydın
    3- Rasim Cayhan
     
    BOLU
    1- İsmail Özpek
    2- Sebihe Kılıç
    3- Mehmet Narin
     
    BURDUR
    1- Teoman Toyman
    2- İbrahim Ak
    3- Erol Sancar
     
    BURSA
    1- Hüseyin Kul
    2- Ahmet Murat Özbilge
    3- Kadir Evren
    4- Hilmi Küçük
    5- Türkan Demirörs
    6- Nesrin Kalelioğlu
    7- Metin Güneş
    8- Fatih Dündar
    9- Ziya Doğanay
    10- Nuran Karabulut
    11- İlhan Soysal
    12- Türkan Kayacıkbaşı
    13- Çağdaş Yıldız
    14- Murat Sağduyu
    15- Selçuk Orkan Süğlünoğlu
    16- Mustafa Saraç
    17- Cevat Erkul
    18- Mesut Sevimli
     
    ÇANAKKALE
    1- Filiz Sanay
    2- Ufuk Cankaya
    3- Hüseyin Kavas
    4- Ahmet İşsever
     
    ÇANKIRI
    1- Namık Kaya
    2- Gani Çağlar
     
    ÇORUM
    1- Bilgin Sucu
    2- Yusuf Damar
    3- Ferai Bilgener
    4- İsmail İspir
     
    DENİZLİ
    1- Hasan Erçelebi
    2- Meral Er
    3- İlhan Tufan
    4- Sadık Köyoğlu
    5- Kemal Açıkalın
    6- Hilmi Bali
    7- Mehmet Kamil Tarakcı
     
    DİYARBAKIR
    1- Ali Artun
    2- İlyaz Yüksel
    3- Mehmet Şah Demir
    4- Mehmet Aydın
    5- Muhteber Taşan
    6- İsmail Yağcı
    7- İrfan Yaşar Erdem
    8- Sevgi Savan
    9- Aslı Atmaca
    10- Onur Artun
    11- Reşat Zöngür
     
    EDİRNE
    1- Hüseyin Saygı
    2- İsmail Kıray
    3- Hayri İdin
     
    ELAZIĞ
    1- Mustafa Yılmaz
    2- Talip Uz
    3- Nurgül Öner
    4- Umur Buluç
    5- Cengiz Erkişi Operatör
     
    ERZİNCAN
    1- Volkan Özdemir
    2- Engin Deniz
     
    ERZURUM
    1- Cemal Koçak
    2- Dilek Yılmaz
    3- Yüksel Tür
    4- Ali Alagöz
    5- Osman Günay
    6- Ali İşikli
     
    ESKİŞEHİR
    1- Osman Çoban
    2- Hüdaver Bekler
    3- Ali Turna
    4- Burhan Mermer
    5- Esra Özmen
    6- Seçkin Yörükçü
     
    GAZİANTEP
    1- Erdal Çerkezoğlu
    2- Filiz Çıtacı
    3- Remzi Büyüknacar
    4- Ramazan Demircan
    5- Şükrü Ayhan
    6- Ercan Şahan
    7- Yıldız Üstüner
    8- Hacı Şenoğlu
    9- Mehmet Kalman
    10- Fatma Barna
    11- Müslüm Batman
    12- Cevdet Oğuz
     
    GİRESUN
    1- Mehmet Turan
    2- Hüseyin Olgun
    3- Yılmaz Varol
    4- Ferhat Haliloğlu
     
    GÜMÜŞHANE
    1- Güngör Çelik
    2- Cevdet Oğuz
     
    HAKKARİ
    1- Ali Baygüneş
    2- Abidin Geylan
    3- Barış Baran Çur
     
    HATAY
    1- Adnan Günal
    2- Ali Bıkmaz
    3- Cuma Yurdakul
    4- Durmuş Arslan
    5- Erdoğan Yıldırım
    6- Hamide Kerimoğlu
    7- Hüseyin Temizkan
    8- İsmail Baklacı
    9- Kemal Cide
    10- Sami Kipel
     
    ISPARTA
    1- Erdinç Caner Erarslan
    2- Bircan Aslan
    3- Salih Gören
    4- Hasan İsa Güneşsever
     
    MERSİN
    1- Levent Dakika
    2- Mehmet Nejat Antalyalı
    3- Müyesser Altuntaş
    4- Mehmet Uysal
    5- Mehmet Ali Erdoğan
    6- Ruhan Atile
    7- Melike Bilir
    8- Muhittin Oktar
    9- Fatma Ablay
    10- Ali İhsan Akış
    11- Burak Şarman
     
    İSTANBUL 1. BÖLGE
    1- Masum Türker
    2- Ayşe Jale Ağırbaş
    3- Derya Ataman Koçlar
    4- Orhan Yeşilyurt
    5- Cemil Mirasoğlu
    6- Ercüment Tahiroğlu
    7- Mahmut Tekin Peker
    8- Emine Birnur Yenier
    9- Ekrem İlgüy
    10- Hatice Çilenger Fırtına
    11- Eyüp Cem Karaoğlu
    12- Mehmet Tuncer
    13- Ahmet Mümtaz Maden
    14- Raziye Karabey
    15- Hasan Çevik
    16- Cevdet Kurt
    17- Seyfullah Atçı
    18- Orhan Erten
    19- Hüseyin Gökçeoğlu
    20- Sinem Arslan
    21- Hacı Kemal Oruç
    22- Ayşe Hülya Yüceer
    23- Manuk İşyapar
    24- Erdoğan Kapan
    25- Adem Ercan
    26- Zeki Yıldız
    27- Ergül Yurdagün
    28- Ömer Tabak
    29- Selami Özsoy
    30- Hüseyin Ekici
     
    İSTANBUL 2. BÖLGE
    1- Mahmut Yılbaş
    2- Hadimi Soydal Sılay
    3- Mustafa Aslan
    4- Mahmut Aslan
    5- Nesrin Altın
    6- Hikmet Kabuk
    7- Bayram İğdeli
    8- Mustafa Taşpulat
    9- Ali Kama
    10- Selami Büyükturgay
    11- İbrahim Bayraktar
    12- Uğur Seten
    13- Mihrican Alipaşaoğlu
    14- Semiha Sevimsoy
    15- Mustafa Ketenci
    16- Lebibe Yurdakul
    17- Nalan Ergin
    18- Hayri Ethem Yüksel
    19- Erdoğan Demircan
    20- Ahmet Aşıcı
    21- Mustafa Bodur
    22- Mehmet Sinan Keçeli
    23- İsa Şahin
    24- Tuğçe Güryol
    25- İsmail Yaşar
    26- Naciye Nurdal Akkalp
    27- Yaşar Demirkol
     
    İSTANBUL 3. BÖLGE
    1- Hasan Macit
    2- Hüseyin Mert
    3- Yalçın Avcı
    4- Asuman Sarıgül
    5- Mustafa Özkan Kökçeli
    6- Hasan Fehmi Yavuzalp
    7- Hüseyin Ekici
    8- Muammer Özkoca
    9- Emin Doğan Aydın
    10- Yüksel Yaşar
    11- Esin Gündoğan Dönmez
    12- Kurtuluş Bazu
    13- Arif Özbay
    14- Nazmi Kavasoğlu
    15- Yakup Bektaş
    16- Nihal Yüzüak
    17- Semra Aydin
    18- Kerim Aksu
    19- Cemil Bilgiç
    20- Murat Güngör
    21- Orhan Dörttepe
    22- Mehtap Öztürk
    23- Nejla Ertan
    24- Hasan Ertan
    25- Esengül Alıcı
    26- Kadriye Vildan Aslan
    27- İlhan Yılmaz
    28- Gülseren Tan
     
    İZMİR 1. BÖLGE
    1- Rifat Mutlu
    2- Niyazi Emli
    3- Behaettin Karaca
    4- Süheyla Ceyhan
    5- Mesut Özsabuncu
    6- Haydar Durgeç
    7- Ümit Rahmi Tuncel
    8- İnanç Balcı
    9- Turabi Turan Yılmaz
    10- Baki Tanışık
    11- Hüseyin Oğuz
    12- Süheyla Erbaşol
    13- Asiye Gülbin Sel
     
    İZMİR 2. BÖLGE
    1- Erol Tuncer
    2- Fatih Taşdöğen
    3- Adnan Taşar
    4- Selçuk Karakülçe
    5- Bülent Sarı
    6- Hasan Tıraşoğlu
    7- Süleyman Karadayı
    8- Mahmut Açıkkar
    9- Muzaffer Tuzcu
    10- Hacı Bektaş
    11- Özge Üngüt
    12- Recep Özdilek
    13- Bülent Vatansever
     
    KARS
    1- Serap Gençler
    2- Yasin Zerman
    3- Mehmet Kayakağanlı
     
    KASTAMONU
    1- Salih Çelebi
    2- Şenol Çeli
    3- Mehmet Ali İhtiyar
     
    KAYSERİ
    1- Memduh Taşkın
    2- Sevin Ulusoy
    3- Osman Türkaslan
    4- Sinan Kolukısa
    5- Ayla Aşıkgil
    6- Erkan Karabulut
    7- Celil Yol
    8- Halil Kılıç
    9- Mustafa Aktaş
     
    KIRKLARELİ
    1- Kemal İnebolu
    2- İlhan Özaltan
    3- Özkan Kar
     
    KIRŞEHİR
    1- Sedat Yalçın
    2- Metin Yücedağ
     
    KOCAELİ
    1- Yakup Kalmuk
    2- Tülin Keçeci Güngör
    3- Celal Yıldırım
    4- Selman Gürpınar
    5- Rıdvan Subaşı
    6- Orhan Yılmaz
    7- Hasan Yıldız
    8- Ş. Nüvehan Sertoğlu Gedik
    9- Gülbanu Erçetin
    10- Tuncay Sayılgan
    11- Yusuf Ünel
     
    KONYA
    1- Ahmet Göksu
    2- Pakize Güleray
    3- Veli Karademir
    4- Nefibe özçelebi
    5- Mehmet tokat
    6- Ali Demirel
    7- Bahriye Filiz
    8- Enver Gencer
    9- Zühal Erdem
    10- Ali Onay
    11- Osman Akbinar
    12- Hasan Ali Kunt
    13- Mustafa Oflaz
    14- Mustafa Turfan
     
    KÜTAHYA
    1- İclal Nimsi
    2- Fatma Nuran Yedekçi
    3- Hürriyet Tuğral
    4- Deniz Uçar
    5- Ayten İnceer
     
    MALATYA
    1- Hasan Şişli
    2- Abdulvahap Tamberk
    3- Ramazan Akbudak
    4- Fazilet Tekin
    5- İzzet İpek
    6- Müjdat Yumuk
     
    MANİSA
    1- Hüseyin Safa Dağlı
    2- İrfan Kurt
    3- Mustafa Temiz
    4- Ömer Doğan
    5- Nihat İksir
    6- Nurdan Önder
    7- Şamil Toğay
    8- Nevin Öztürk
    9- İlhan Sakman
    10- Cemil Onbaşılar
     
    KAHRAMANMARAŞ
    1- Salman Diliuz
    2- Canan Palalı
    3- Mesut Şahan
    4- Sinan Yakar
    5- Muzaffer Yıldırım
    6- Eyyup Dalgın
    7- Bülent Bulut
    8- Hasan Sünbül
     
    MARDİN
    1- Abdulhalim Taş
    2- Nurettin Işıkhan
    3- İbrahim Akgündüz
    4- Kenan Demir
    5- Ayşegül Buket Teker
    6- Hıdır Örüker
     
    MUĞLA
    1- Ali Konakcı
    2- Mehmet Salih Ayas
    3- Ömer Berkul
    4- Kemal Bünyamin Sönmez
    5- Nuriye Herkesecan
    6- Kamil Tosun
     
    MUŞ
    1- Mevlut Güvenir
    2- Sabri Özkan
    3- Aydın Aslan
    4- Mustafa Karadeniz
     
    NEVŞEHİR
    1- Osman Kılıç
     
    NİĞDE
    1- Dilek Evcin
    2- Rasim Koç
    3- Enver Yücel
     
    ORDU
    1- Turgay Altunışık
    2- Adil Yalın
    3- Gürkan Gözükan
    4- Figen Yılmaz
    5- Gülşen Kırca
    6- Sunay Kaşdan
     
    RİZE
    1- Hasan Sual
    2- Hanife Özkan
    3- Fatih Albayrak
     
    SAKARYA
    1- Necati Eker
    2- Nurhayat Özdemir
    3- Ali Sait Çatar
    4- Tuncer Aksoy
    5- Jale Tapşın
    6- Önder Yıldırım
    7- Fikret İp
     
    SAMSUN
    1- Oktay Ergör
    2- Mehmet Orhon Ergin
    3- İsmail Hakkı Saral
    4- Selma Alper
    5- Dursun Güney
    6- Atila Uzun
    7- Yaşar Niyazi Kılıç
    8- Mazhar Ergürtuna
    9- Alime Aslan
     
    SİİRT
    1- Doğan Demirel
    2- Seyfettin Kol
    3- Hayrettin Dayanan
     
    SİNOP
    1- Davut Çalhan
    2- Hilmi Kara
     
    SİVAS
    1- Ümit Çubuklu
    2- Soydan Kadir Karasu
    3- Fuat Taşdemir
    4- Şehriban Deniz
    5- Taner Yılmaz
     
    TEKİRDAĞ
    1- Arzu Mandalı Sucu
    2- Gülnur Sangdıç
    3- Cezmi Yüce
    4- Tacettin İkiz
    5- Kadri Taysen
    6- Kazım Haldun Eroğlu
     
    TOKAT
    1- Hasan Ertaş
    2- Erdal Keskin
    3- Celal San
    4- Orhan Öztürk
    5- İsmet Eşigül
     
    TRABZON
    1- Hadiye Solmaz
    2- Ekrem Eski
    3- Hacıpir Abdioğlu
    4- Hakan Bayraktar
    5- Leyla Küçük
    6- Özlem Ataman
     
    TUNCELİ
    1- Süleyman Can
    2- Bayram Çopuroğlu
     
    ŞANLIURFA
    1- Emin Durak
    2- Mahmut Çerkez
    3- Ahmet Alban
    4- Halil Doğan
    5- Şeref Burç
    6- Netice Kaya
    7- İsmail Akkurt
    8- Mehmet Emin Bilgin
    9- Mehmet Atmak
    10- Ali Coşkun
    11- Ahmet Kılıç
    12- Mehmet Kurt
     
    UŞAK
    1- Nihat Dıbırdık
    2- Zeynep Kavak
    3- Turgut Aydın
     
    VAN
    1- Cahit Akbaş
    2- Metin Orakçi
    3- Caner Okuldaş
    4- Erol İspiroğlu
    5- Mehmet Tayyip Araz
    6- Muzaffer Uyar
    7- Tevfik Olama
    8- Ahmet İpin
     
    YOZGAT
    1- Nuriye Koçak
    2- Bülent Erol
    3- Eyuphan Erol
    4- Mustafa Karaçınar
     
    ZONGULDAK
    1- Nurhan Başoğlu
    2- Kenan Yıldırım
    3- Deniz Sinoplu
    4- Cafer Ercan
    5- Arife Oğuzçınar
     
    AKSARAY
    1- Ramazan Altınok
    2- Aydın Çapacı
    3- Mustafa Yılmaz
     
    BAYBURT
    1- Yücel Erel
     
    KARAMAN
    1- Emir Musa Beydili
    2- Mehmet Şengül
     
    KIRIKKALE
    1- Hasan Özmen
    2- Müslüm Ulusoy
    3- Ziya Kaya
     
    BATMAN
    1- Kadri Yaman
    2- Üzeyir Çelik
    3- Mehmet Tahir
    4- Yusuf Yalçın
     
    ŞIRNAK
    1- Mesut Babat
    2- Erdal Barkın
    3- Übeydullah Babat
    4- Mehmet Yağan
     
    BARTIN
    1- Fahri Güler
    2- Yılmaz Gemici
     
    ARDAHAN
    1- Fehim Gündüz
    2- İbrahim Sayan
     
    IĞDIR
    1- Erkan Tutka
    2- Hasan Balaban
     
    YALOVA
    1- Hasan Hakan Bayraktar
    2- Durmuş Yiğit
     
    KARABÜK
    1- Deniz Güryol
    2- Mehmet Sepkin
     
    KİLİS
    1- Canan Doğan
    2- Hasan Kahraman
     
    OSMANİYE
    1- Feramuz Kabalcı
    2- Mustafa Tuncer
    3- Ahmet Çiçekli
    4- Cemal Kınış
     
    DÜZCE
    1- Zeyneti Bayri Ünal
    2- Çelik Mustafa Durdu
    3- Mehmet Han
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve kişilik haklarını hiçe sayan yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
    Diğer Haberler
  • Demirtaştan Akla Ziyan İddia!05 Ekim 2012 Cuma 08:37
  • Vekilin İsteği Başka!05 Ekim 2012 Cuma 08:36
  • Hüseyin Çelik: Panik yapmayın!04 Ekim 2012 Perşembe 20:18
  • Hüseyin Aygünden ilginç iddia04 Ekim 2012 Perşembe 20:07
  • MHPnin Neden Evet Dediği Belli Oldu04 Ekim 2012 Perşembe 14:46
  • Muharrem İnce Meclisi birbirine kattı04 Ekim 2012 Perşembe 14:44
  • CHPli heyetten ilk açıklama03 Ekim 2012 Çarşamba 22:45
  • Seçim teklifi komisyondan geçti03 Ekim 2012 Çarşamba 21:00
  • CHPden sağduyu çağrısı03 Ekim 2012 Çarşamba 20:55
  • BDPden ilk yorum Kaplandan03 Ekim 2012 Çarşamba 20:52
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim