• BIST 107.041
 • Altın 143,530
 • Dolar 3,5635
 • Euro 4,1526

  DSP Nazilli adayı Köseoğlu

  04.02.2009 22:50
  Demokratik Sol Parti (DSP) Nazilli İlçe Örgütü kadınlara emanet edildi. DSP’nin Nazilli’deki Belediye Başkan adayı Zuhal Köseoğlu olarak açıklandı.
  DSP Nazilli adayı Köseoğlu
  DSP Nazilli adayı Köseoğlu DSP Nazilli adayı Köseoğlu DSP Nazilli adayı Köseoğlu

  Nazilli"de DSP"nin bayan Belediye başkan adayı ve ilçe başkanı ile yönetim kurulunun dört üyesi kadınlardan oluşuyor.
  DSP Nazilli İlçe Örgütü Nazilli Belediye Başkan Adayını düzenlediği basın toplantısı ile Zühal Köseoğlu olarak açıkladı.. Meclis üyeliği için İlçe Başkanlığı görevinden ayrıldığını belirten Fikret Dağdelen Nazilli"yi kadınlara emanet ettiklerini ifade ederek “Partimiz bu kadar kargaşalı seçim öncesi çalışmalarında hiçbir düzensizliğe karışmadan sakin bir tutum ve yapıyla bu güne gelinmiştir. Bu gün Demokratik Sol Partinin, Nazilli"mizde çelişkiler içindeki seçim yumağını çözecek parti konumuna geldiği apaçık meydana çıkmıştır. Gözü yaşlı anne kalmasın. Aş, iş ve sonra taş sloganıyla adayımızı tam destek vererek açıklıyorum. Demokratik Sol Parti Nazilli Belediye Başkan Adayımız Zühal Köseoğlu, Nazillimize ve partimize hayırlı olsun” dedi.
  Nazilli"deki tek Bayan Belediye Başkan Adayı Zühal Köseoğlu ise konuşmasında “Görevini iyi yapacak olan aday belediye başkanı seçilsin. Ben ve ekibim Nazilli"ye en iyi hizmeti vermek için ve en iyiyi yapabileceğimize inandığımız için adaylığımızı açıklıyoruz. Partimden ve siyasetten uzak değilim. Yıllardır sol kanat ile iç içeyim ve çok değerli tanıdıklarım, görüştüklerim var. Onların desteği, ilçe ve İl merkezimizin onayı ve partimizin Merkez Karar Yürütme Kurulumuzun da desteği ile aday oldum. Belediye başkanı seçilirsem de yapılan işlerin devamlılığını sağlayacağım. Bunun yanı sıra da sizlerle paylaşacağım projelerimi hayata geçireceğim. Daima en iyinin yanında olacağız. Partimizin değerli kurucusu rahmetli Genel Başkanımız Sayın Bülent Ecevit"in halkçılık ilkesinden hiçbir zaman ayrılmayacağım. İleriki günlerde de ekibimi ve projelerimi sizlere açıklayacağım” ifadelerini kullandı.DSP"nin Nazilli"de kadınlarla seçimleri alacağını iddia eden İlçe Başkanı Hikmet Çiçek, Cumartesi günü saat 14.00"de parti binaları önünde başkan adaylarını halka tanıtacaklarını duyurdu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim