• BIST 108.392
 • Altın 142,851
 • Dolar 3,5345
 • Euro 4,1192

  Dindar'dan Aydınspor'a destek

  12.06.2008 12:15
  Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Dindar bu sezon Süper Lig’e çıkaran Eskişehirspor’un genel sekreterlik görevinden ayrılarak tamamen Aydın’a adapte oldu.
  Dindardan Aydınspora destek
  Dindar'dan Aydınspor'a destek Dindar'dan Aydınspor'a destek Dindar'dan Aydınspor'a destek

  Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Dindar bu sezon Süper Lig"e çıkaran Eskişehirspor"un genel sekreterlik görevinden ayrılarak tamamen Aydın"a adapte oldu. İl genelinde eğitim-öğretim alanlarındaki çalışmalarıyla Aydın"ı eğitim alanında eski günlerine döndürmeyi amaçlayan Dindar, Aydınspor"a verdiği destek ile de taraflı tarafsız tüm kesimlerin takdirini topluyor.
  Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürütürken Aydın"a atanmasının ardından Eskisehirspor Kulübü"ndeki görevinden istifa ettiğini açıklayan İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Dindar, Eskişehirspor"da genel sekreterlik görevini yürütürken başarılı çalışmalara imza attıklarını söyledi. Küçük yaşlarından itibaren spora ve özellikle futbola büyük ilgi duyduğunu belirten Dindar, “Eskişehirspor"da yönetimde görev aldığım sürece yönetim kurulu olarak tesisleşmeden alt yapıya ve gelir kaynakları sağlanmasında önemli projeler geliştirdik. Eskişehirlerin de desteğini alarak çıktığımız yolda başarıyı yakaladık. Aydın"a gelir gelmez, kulübe bir yazı göndererek görevimden istifa ettim. Bundan sonra tüm vaktimi başta eğitim faaliyetlerine olmak üzere Aydın"a ayıracağım. Eskişehir"de oluşturduğumuz modeli gerekirse Aydınspor yönetimi ile paylaşmaya hazırım. Kulüpçülük zor iştir. Sadece bir kişinin üstüne kalmamalı, herkes bu halının ucundan tutup havaya kaldırmalıdır” dedi.
  Kulüp yönetiminin iki üç kişinin sırtına binilerek sağlanamayacağının altını çizen Dindar başta belediye olmak üzere Aydın"daki tüm sanayiciler ve Aydın"dan ekmek yiyen herkesin Aydınspor"a destek olması gerektiğini savundu. Dindar, “Bu işler bedavacılarla olmaz. Yada yanına iki üç şakşakçı alarak yönetici olunmaz. Herkese kucak açan, herkesin desteğini arkasına alabilecek bir yönetim modeli oluşturulmalıdır. Gerektiği yerde bizlerde fikirlerimizi söyleyip, Aydınspor"a destek olunması gereken noktalarda desteğimizi sağlarız. Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı tüm dershaneler, sürücü kursları, Milli Eğitim Müdürlüğü onaylı sertifika veren özel kurs işletmecilerine en azından kombine biletleri satın alarak, Aydınspor"a destek olmalarını rica edeceğim. Ben Aydın"da görev yaptığım sürece Aydınspor"un hep yanında olacağım ve gereken her türlü desteği vermeye hazırım” diye konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim