• BIST 106.648
 • Altın 146,938
 • Dolar 3,5228
 • Euro 4,1374

  Didim Turizm Fuarı'nda

  05.02.2009 18:30
  Didim Turizm Derneği her yıl düzenlene ve bu yıl da; 12-15 Şubat 2009 tarihleri arasında İstanbul'da yapılacak olan EMİTT Doğu Akdeniz Turizm Fuarı'na, Didim Belediyesi katkıları ve ortak çalışma ile Didim’i tanıtma ve sektördeki iletişimi artırmak amacı
  Didim Turizm Fuarında
  Didim Turizm Fuarı'nda Didim Turizm Fuarı'nda Didim Turizm Fuarı'nda

  Bu amaçla bir stand yerinin kiralandığını ve düzenlenmiş olduğunu söyleyen Didim Turizm Derneği Başkanı Deniz Atabay; “Fuar süresi ve daha sonradan kullanılacak her türlü görsel dokümanlar hem derneğimizin elinde olan mevcutlardan hem de Ticaret odasının sağladığı maddi imkânlarla yeni basılmak suretiyle temin edilmiştir. Bu vesile ile her türlü çalışmamızda derneğimizin yanında yer alan kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkürlerimizi bildiririz” dedi.
  Dernek olarak önümüzdeki fuar dönemleri için çok daha fazla aktif katılım konusunda prensip kararı aldıklarını, yaşanan global krizin 2009 yılının 2. yarısında hafiflemesi veya tamamen bitmesi durumunda turizmin en büyük gelişimi göstereceğini söyleyen Atabay; “İlk 3 sektörün içinde turizm olacaktır. Sezonun kapalı olduğu bu aylarda sektörün bir numaralı yetkilisi Kültür ve Turizm bakanlığınca bir takım çalışmalar yapılmakta ve bunların 2009 yılı ve daha sonraki yılları da çokça etkileyeceği düşünülmektedir. Bu çalışmaların doğruluk derecesi, uygulama zamanı süresi ve kapsamı tabiî ki ilgili ve yetkili birimlerin kamuoyuna yapacağı açıklamalar ve ilgili kuruluşlara yollayacakları bilgilendirme ve uygulama yazıları ile olacaktır fakat bizler sektörün içinde olduğumuzdan tabiî ki bunlar tasarı halindeyken bile ilgilenmek mecburiyetindeyiz” diye konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim