• BIST 107.700
 • Altın 143,961
 • Dolar 3,5286
 • Euro 4,1426

  Demirhan'dan trafik uyarısı

  20.07.2009 18:57
  Söke İlçe Trafik Komisyonu yılın ilk toplantısını yaptı.
  Demirhandan trafik uyarısı
  Demirhan'dan trafik uyarısı Demirhan'dan trafik uyarısı Demirhan'dan trafik uyarısı

  Söke İlçe Kaymakamlığı toplantı salonunda İlçe Kaymakamı İsmail Demirhan Başkanlığı"nda gerçekleşen toplantıya İlçe Trafik Komisyonunda yer alan Söke Belediyesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Milli Eğitim, Söke Şoförler ve Otomobilciler Odası temsilcileri katıldı. İlçe Kaymakamı İsmail Demirhan yaptığı açıklamada vatandaşları trafik konusunda kendilerine destek olmaya davet etti.
  Gündemde yer alan maddelerin görüşüldüğü İlçe Trafik Komisyonu toplantısında açıklamalar yapan Komisyon Başkanı İlçe Kaymakamı İsmail Demirhan; “İlçemizde vatandaşlarımızın trafik kurallarına uyma ve yerine getirmelerini temenni ediyoruz. Trafik sorunlarının çözümü noktasında mutlaka Söke halkının da gayretleri olmalıdır. Bizler de kamu görevlileri İlçe Kaymakamlığı, Emniyet, Jandarma ve Söke Belediyesi mahalli idare birimleri olarak üzerimize düşen görevleri yapacağız. Bizim isteğimiz ve arzumuz vatandaşlarımızın trafik konusunda hassas ve dikkatli olmaları” dedi.
  Trafik sorunlarının aşılması için vatandaşların destek vermelerinin çok önemli olduğunu söyleyen İlçe Kaymakamı İsmail Demirhan, cezai işlem uygulamak istemediklerini ancak mecbur kalındığında uygulamaktan kaçınılmayacağını söyledi. Kaymakam Demirhan; “Ceza vermek ve cezai işlem uygulamak istemiyoruz ama mecbur kalırsak gerekeni yapacağımızı belirtmek isterim. Ceza uygulamak konusunda sıkıntımız olmaz, bu konuda görev yapan arkadaşlarımızın da arkasında olduğumuzu belirtmek isterim. Jandarma, emniyet ve belediye zabıtamız ceza uygulamak konusunda yetkilidir, görevlerini objektif bir şekilde yerine getirmekteler bizde memurumuzun arkasındayız. Görevlilerimiz vatandaşlarımızı centilmence ve kibarca uygulayacak ve yasal hükümleri gerektiği gibi yerine getireceklerdir” diye konuştu.

  YAZ SEZONU UYARISI
  Yaz sezonu ile trafik kazalarının arttığını ve kaza haberleri ile üzüntü yaşadıklarını dile getiren İlçe Kaymakamı İsmail Demirhan; vatandaşları seyahat halinde dikkatli olmaya çağırdı. Turizm yollarlında kazaların arttığını belirten İlçe Kaymakamı İsmail Demirhan; yolların kalabalık olması nedeniyle vatandaşları sabırlı olmaya çağırdı. Trafik kazalarının olmasını istemediklerini dile getiren Kaymakam İsmail Demirhan; şöyle konuştu: “Vatandaşlarımız trafik kurallarına mutlaka uysunlar. Birbirlerine karşı trafikte sabırlı olsunlar”

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim