• BIST 106.843
 • Altın 142,689
 • Dolar 3,5367
 • Euro 4,1209

  Demirhan'dan değerlendirme

  27.07.2009 15:59
  Bursa Vali Yardımcılığı görevine atanan Söke Kaymakamı İsmail Demirhan, gönlünden geçen bir atamanın gerçekleştiğine işaret ederek, “Gönlüm her zaman Söke ile olacak” dedi.
  Demirhandan değerlendirme
  Demirhan'dan değerlendirme Demirhan'dan değerlendirme Demirhan'dan değerlendirme

  İlçe Kaymakamı İsmail Demirhan, atama kararı ile yaptığı değerlendirmede; daha önce Bursa"ya kendisinin tayin talebi olduğunu, bu kadar çabuk beklemediğini ancak gerçekleştiği için memnun olduğunu söyledi. Aslen Bilecikli olan Söke İlçe Kaymakamı İsmail Demirhan; Bursa"nın Bilecik"e yakın olması, geçmiş yıllarda 4 yıl süre ile Bursa"nın Orhaneli ilçe Kaymakamlığı görevini yapmış olması nedeniyle Bursa"ya yabancı değil.
  Söke"de göreve başladığı ilk günden bu yana Söke"nin gelişmesi ve ileriye gitmesi için çalışmayı hedeflediğini ve bunu gerçekleştirmek için çaba sarf ettiğini belirten İlçe Kaymakamı İsmail Demirhan; Söke"nin konumu gereği önünün açık olduğunu söyledi. Söke"nin bundan sonraki mutlak hedefinin ilk olarak son bir yılda büyük adımlar atılan Fakülte binasının tamamlanarak, Fakülte"nin 2010-2011 Eğitim yılında faaliyete geçmesini sağlamak olması gerektiğini dile getiren İlçe Kaymakamı İsmail Demirhan; Söke OSB"de de ciddi adımlar atıldığını, bir an önce hayata geçmesi için çalışmaların devam ettirilmesi gerektiğini söyledi.
  Görev yaptığı süre içinde Söke"yi çok sevdiğini ve başarılı bir dönemi geride bıraktığını belirten İlçe Kaymakamı İsmail Demirhan Sökelilere mesajında; “Söke"nin gelişmesi ve ileriye gitmesi için bundan sonra en büyük iş Sökelilere düşmekte. Yeni gelecek Kaymakamımızın da Söke için büyük bir özveri ile çalışacağına şüphem yok. Bundan sonraki süreçte de gönlüm Söke ile birlikte olacak. Atama kararnamesinin bizim için, Söke ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Sökelilere teşekkür ediyorum” dedi.
  Bu arada; Söke"de Kaymakamlık görevine 8 Eylül 2008"de başlayan Kaymakam İsmail Demirhan"ın bir yılı doldurmadan Bursa"ya Vali Yardımcısı olarak atanması Söke"de şaşkınlığa neden oldu. Son bir yıl içinde Söke"nin yıllardır özlemleri arasında yer alan Fakülte ve Söke Organize Sanayi Bölgesi (OSB) için büyük adımların atılmasını sağlayan İlçe Kaymakamı İsmail Demirhan"ın Bursa"ya tayini zamansız olarak değerlendirildi ancak Vali Yardımcısı olarak atanması ise memnuniyetle karşılandı.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim