• BIST 107.041
 • Altın 142,708
 • Dolar 3,5625
 • Euro 4,1456

  Değişim hızı yüksek bir İl'iz

  22.08.2008 13:27
  Aydın Belediye Başkanı İlhami Ortekin göreve geldiği tarihten beri özellikle de son 5 yıldan içinde Aydın’da meydana gelen olumlu anlamdaki değişiklikleri kendisinin bile takip edemediğini söyledi.
  Değişim hızı yüksek bir İliz
  Değişim hızı yüksek bir İl'iz Değişim hızı yüksek bir İl'iz Değişim hızı yüksek bir İl'iz

  Aydın Belediye Başkanı İlhami Ortekin göreve geldiği tarihten beri özellikle de son 5 yıldan içinde Aydın"da meydana gelen olumlu anlamdaki değişiklikleri kendisinin bile takip edemediğini söyledi.
  Son 5 yıl içerisinde kentin Belediye Başkanı olarak kentteki hızlı değişiklikleri takip etmekte zorlandığını belirten Belediye Başkanı İlhami Ortekin “Sevgili Aydınlılar görecek ki bu hızlı değişim devam edecek. Bırakın son 5 yıl içerisindeki bu anadan itibaren önümüzdeki 3 ayda meydana gelen değişiklikleri bile takip etmekte zorlanacaklar” dedi.
  Aydın"ın gelişimi ile sadece Türkiye"nin değil dünyanın da gündeminde olduğunu iddia eden Belediye Başkanı İlhami Ortekin “Aydın Türkiye"nin huzur kentlerinden birisi. Dünya"da yaşanabilir 56 kentten birisi durumunda. Şehrimiz Avrupa"da, Avustralya ve pek çok dünya ülkesinde konuşuluyor” ifadelerini kullandı.
  Aydın"a hizmet konusunda hep doğru düşünce içinde olduklarına inandıklarını söyleyen Başkan İlhami Ortekin “Kentim ve kentimde yaşayan insanım adına çok güzel düşüncelerim var. Bu düşüncelerimizin samimiyetle doğru olduğuna inandığımız için uygulamaya koymaya çalışıyoruz. Allah doğru düşünenin yardımcısıdır. Biz de kentimiz adına doğru düşünüp Aydınlıya hizmet götürmeyi kendimize şiar edindik” dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim