• BIST 106.711
 • Altın 143,514
 • Dolar 3,5567
 • Euro 4,1387

  Değişim grubu Kuşadası'nda

  21.05.2008 18:02
  İtalyan Rotary değişim grubu Kuşadası'nda.
  Değişim grubu Kuşadasında
  Değişim grubu Kuşadası'nda Değişim grubu Kuşadası'nda Değişim grubu Kuşadası'nda

  Daha önce Amerikalıları ağırlayan Kuşadalı rotaryenlerin misafiri olarak bu kez 5 kişiden oluşan İtlayan Rotary değişim gurubu üyeleri Kuşadası'na geldi. Türkiye'de 12 Rotary Kulübü'nü izayeret eden İtalyan Rotaryenler, Kuşadası Rotary Kulübü üyelerinin evlerinde misafir ediliyor.
  İtalya'nın başkenti Roma ile Sardunya adasından gelen Rotarya değişim gurubu 5 Rotaryenden oluşulyor. Öğretmen Emanuele Lolu'nun başkanlık ettiği İtalyan Rotary gurubunda Alessandra Pıras, Adele Menale, Barbaro Mastrogıovanni ve Stefania Cau bulunuyor. Kuşadası Rotary Kulüp tarafından ağırlanan konuk İtalyan rotaryenlere önce Efes Antik Kenti ile Meryemana Evi gezderildi. Daha sonra ise Atınç Otel Rigola Restaruan'ta yemek verildi. Yemeğin ardından Atınç Otel'de kendi ülkeleriyle ilgili bir sonum yapan İtalyan Rotaryenler, Kuşadalı rotaryenlerin evlerinde ağırlandı.
  Kuşadası Rotary Kulüp Başkanı Bilgehan Algan, mesleki bilgi alışverişi kapsamında gerçekleşen ziyaretler sırasında İtalyan rotaryenlerden oluşan 5 kişilik gurubun Türkiye'de 12 Rotary Kulübünü ziyaret ettiğini ve son olarak ta Kuşadası'na geldiğini söyledi. Aynı proje kapsamında daha önce de Amerikalı rotaryenleri ağırladıklarına dikkati çeken Rotary Kulüp Başkanı Bilgehan Algan, “Bu proje kapsamında mesleki ve kültürel alışveriş yapılıyor. Misafirlerimizi kendi evlerimizde ağırlıyoruz ve ayrıca çevreyi tanıtıyoruz. Daha önce de Amerikalı grubu ağırlamıştı. Bu tarz değişim programları kültürümüzün tanıtılması ve dostluğun gelişmesi için son derece önemli” dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim