• BIST 106.843
 • Altın 142,669
 • Dolar 3,5367
 • Euro 4,1209

  Coş'a ziyaretler sürüyor

  31.08.2009 15:59
  Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş, birlikten kuvvet doğduğunu belirterek Aydın’daki her hizmet kolunun veya sektörlerin dayanışma içerisinde olmasını istedi.
  Coşa ziyaretler sürüyor
  Coş'a ziyaretler sürüyor Coş'a ziyaretler sürüyor Coş'a ziyaretler sürüyor

  Yaşanan ekonomik kriz ve her geçen gün gelişen iletişim ağında, işletmelerin ayakta kalabilmesi için hem dayanışma hem de çağın gereklerini yerine getirmek zorunda olduklarını kaydeden Coş, kendisine ziyarete gelen Nazillili işadamlarına da başarı dileklerini sundu.
  Nazilli Sanayici ve İşadamları Derneği (NASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Nemci Erkan, Genel Sekreter Bayram Özdemir ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş"u makamında ziyaret ettiler. Ege"de oluşan birlikte ESİDEF"e Ülke genelinde de TUSKON"a bağlı olarak faaliyetlerini NASİAD çatısı altında yürüttüklerini belirten Başkan Nemci Erkan şu anda sadece Nazilli"de 120 üye faaliyetlerini sürdürdüklerini ve bir çok başarılı faaliyete de imza attıklarını söyledi.
  Aydın Sanayi Ticaret İl Müdürü Haluk Uysal"ın da hazır bulunduğu ziyarette, iş kollarının, esnaf ve sanatkar ile işadamlarının dayanışma içerisinde olmasının öneminden söz eden Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş, TUSKON"un faaliyetlerinden v Dış Ticaret Köprüsü projeleri kapsamında, Tük işadamlarının ihracat ve iş potansiyelini artırmasının memnuniyet verici olduğunu söyledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Coş, Nazillili işadamlarına da işlerinde başarı ve kolaylıklar diledi. Yönetim Kurulu adına konuşan NASİAD Başkanı Nemci Erkan, Aydın"ın kalkınması ve sorunlarının çözümü konusunda her zaman üzerlerine düşen vazifeyi severek yapmaya hazır olduklarını dile getirdiler.
  SÖGİAD PANAYIR"A DAVET ETTİ
  Öte yandan Söke Genç İşadamları Derneği (SÖGİAD) da Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş"u makamında ziyaret ederek 3-6 Eylül tarihleri arasında yapılacak panayıra Vali Coş"u davet ettiler.
  SÖGİAD Başkan Yardımcısı Hakan Özbaşlı, Genel Koordinatör Ayşegül Aşeroğlu ile Vali HüseyiN Avni Coş"un makamında giderek 3-6 Eylül tarihleri arasında Söke Belediyesi Kapalı Pazar Yeri'nde gerçekleştirilecek '16. Söke Tarım Sanayi Ticaret Sergi ve Panayırı'nın açılışına davet ettiler.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim