• BIST 82.509
 • Altın 147,630
 • Dolar 3,7808
 • Euro 4,0420

  Çine'de rekor kırdılar

  29.07.2009 14:09
  Çinede rekor kırdılar
  Başarısı nedeniyle her 4 öğrenciden birinin sınavlara hazırlanmak için tercih ettiği Uğur Dershaneleri Çine’de de öğrencilerin ve velilerin yüzünü güldürdü.
  Çine'de rekor kırdılar Çine'de rekor kırdılar Çine'de rekor kırdılar


  Türkiye genelinde dereceye giren öğrencileri yetiştiren Uğur Dershanesi"nin elde ettiği başarısının tesadüf olmadığını belirten Çine Uğur Dershanesi Müdürü Sümer Mustafa Güngör, 2009 ÖSS"de SAY–2 Çine birincisi Gizem Demirel"in Uğur Dershanesi öğrencisi olduğunu belirtti. Gerek ÖSS gerekse SBS sonuçlarına bakıldığında dershane olarak başarılı olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Tercihlerinde yine tıp fakültesi, hukuk fakültesi, mühendislik fakültesi ve rehberlik ve psikolojik danışmanlık gibi bölümlere yer vereceklerini belirten Güngör. “Türkiye"de üniversite sınavlarına hazırlıktaki başarısını 41 yıldır arttırarak sürdüren Uğur Dershaneleri"nin başarısının temelinde dünyadaki gelişmeleri izlemek ve bu gelişmeler doğrultusunda uygulamalar yapmak vardır. Dünyadaki en çağdaş eğitim modellerinin ülkemizdeki ilk uygulayıcısı olan Uğur Dershaneleri, tam öğrenme modeli ve piramit modeli ile üniversite sınavlarına hazırlık sürecine yepyeni bir soluk getirmiştir. Türk eğitim sisteminin gülen ve aydınlık yüzü olduğunu 2009"da da hem bireysel hem kitlesel başarısıyla ortaya koymuştur. Çine Uğur Dershanesi sayısal alanında , birincilikler almıştır” dedi.
  Öğrencilerin üniversiteye yerleştirilmesinde esas olan sayısal 2 puan türünde Türkiye birincileri çıkaran Uğur Dershaneleri"nin, Türkiye"nin 163 noktasında eğitimin bir başarı devi olduğunun da kanıtladığı ifade edildi.  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim