• BIST 107.206
 • Altın 143,369
 • Dolar 3,5533
 • Euro 4,1312

  CHP'li Hacaloğlu Nazilli'de

  28.09.2008 08:12
  Cumhuriyet Halk partisi (CHP) Genel Sekreter Yardımcısı Algan Hacaloğlu seçim çalışmalarını yürüttüğü bölgesi olan Nazilli’de partililerine hitap etti.
  CHPli Hacaloğlu Nazillide
  CHP'li Hacaloğlu Nazilli'de CHP'li Hacaloğlu Nazilli'de CHP'li Hacaloğlu Nazilli'de

  Cumhuriyet Halk partisi (CHP) Genel Sekreter Yardımcısı Algan Hacaloğlu seçim çalışmalarını yürüttüğü bölgesi olan Nazilli"de partililerine hitap etti. Hacaloğlu; “CHP, birçok davayı çözümleyecek kadar ilmi ve beşeri bir güçle donatılmış bir kurumdur” dedi.
  CHP Genel Sekreter Yardımcısı Algan Hacaloğlu, Aydın"da yaptığı gezi ve incelemelerde partilileri ile bir araya geldi. Nazilli başta olmak üzere Karacasu, Kuyucak, Bozdoğan ve Buharkent ilçelerini gezen ve buralarda partililerine hitap eden Hacaloğlu, partisinin yaptığı çalışmaları değerlendirdi ve aktardı. Hacaloğlu patisinin Nazilli İlçe Örgütünde yaptığı konuşmayı ise yaklaşık 200 kişi dinledi. CHP İlçe Lokalinde gerçekleşen ziyarette CHP İl Başkanı Tunç Aytur da hazır bulundu. İlçe örgütünün yaptığı çalışmaları değerlendiren İlçe Başkanı Atila Talay"ın konuşmasının ardından kısa bir konuşma yapan Tunç Aytur, Nazilli"nin mevcut aday adayları olan Cavit Yenipazarlı ile Feyzullah Erkut"un Belediye Başkanlığını alacak güçte olduğunu kaydetti. Partililerine hitap eden Hacaloğlu ise Nazilli"de bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ve aynı zamanda da çok şanslı olduğunu ifade etti. Hacaloğlu konuşmasını sürdürerek “15 yıl sonra Nazilli"de bir kez daha CHP bayrağını göndere çekme sözü veren ilçe yönetimime ve adaylarımıza çok teşekkür ediyorum. Ben Muğla, Aydın, Manisa, Van ve Ağrı illerinin sorumlusu olarak kendimi çok şanslı hissediyorum. Çünkü buralar sosyal demokratların kaleleridir. Yeni kurulan 34 ilçe ile beraber 965 ilçemizde adaylarımızın durumlarını, adaylarımızın getirdiği dinamiklerle birlikte beklentilerimizi değerlendirerek en kısa sürede net adaylarımızı belirleyeceğiz. Bu Ekim ayında yüzde 65 oranında gerçekleşecek. Parti meclisimizden geçirilmesinden sonra ise Aralık ayı içerisinde de adaylarımızın tamamı belli olacaktır. Siyaset; özveri, fazilet ve hizmet yarışıdır. Kentlerimizi daha çağdaş bir anlayış içerisinde yönetmeyi düşünen adaylarımız daha fazla ön plana çıkacaktır. Bilindiği gibi her yerde kazanmamız mümkün olmayacaktır. Öncelikle kazanmak için inanmak şarttır. Aydın, kazanacağımız illerden birisidir. Çünkü Aydın, Türkiye demokrasisine yöne veren bir ildir. Sağda radikal siyasetin bir kenti olamaz. Bizler sosyal demokratlar olarak girdiğimiz bu yarışı kazanacak ve başarılı olacağız” dedi.
  Belediyelerde kadınların da görev almaları gerektiğini vurgulayan Hacaloğlu, “Belediyecilik hizmetlerine artık kadın eli değmelidir. Kadın elinin değdiği her yerde fazilet vardır. Kadınlarımızı ön planlara çıkararak bu fazileti yakalamalıyız. Geçen seçimlerde yaşadığımız sorunlarla karşılaşmamak için bu seçimlerde erken davranacak ve çalışmalarımızı seçim bürolarına erken teslim ederek hedefimize daha sağlam bir şekilde yöneleceğiz. Bu konuda vazgeçilmezimiz olan muhtarlarımızla birlikte özellikle vatandaşlık numarası olmayan vatandaşlarımızın kayıtlarını yaptıracağız. Partimizin dört ay önce başlattığı seçim çalışmaları hızla sürmektedir. CHP, birçok davayı çözümleyecek kadar ilmi ve beşeri bir güçle donatılmış bir kurumdur. Yerel seçimlerde bunu en iyi şekilde kanıtlayacak ve karşı devrim hareketlerini durduracaktır” ifadelerine yer verdi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim