• BIST 107.700
 • Altın 143,961
 • Dolar 3,5286
 • Euro 4,1426

  CHP'de örgüt toplantısı

  07.01.2009 11:35
  Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli İlçe örgütünün gerçekleştirdiği yeni yılın ilk olağan örgüt toplantısına yaklaşan yerel seçimler damgasını vurdu.
  CHPde örgüt toplantısı
  CHP'de örgüt toplantısı CHP'de örgüt toplantısı CHP'de örgüt toplantısı

  CHP Nazilli İlçe Başkanı Atila Talay “Partimize ilgi gün geçtikçe artmaktadır” dedi.
  CHP Nazilli İlçe yönetimince sürdürülen yeni yılın ilk olağan aylık örgüt toplantısı gerçekleştirildi. Büyük bir katılımla gerçekleşen örgüt toplantısında İlçe Başkanı Atila Talay CHP Nazilli İlçe Örgütünün yeni yılını kutladı. 2009 yılında tüm dünyada barışın egemen olmasını, savaşlardan, açlık ve yoksulluktan uzak bir dünya özlemini dile getiren Talay, 2009 yılının CHP ve Türkiye için de hayırlı, uğurlu olmasını diledi. Talay 29 Mart yerel seçimlerinde Nazilli"de iktidar olmak istediklerinin altını çizerek “Bu gün düzenlediğimiz yeni yılın ilk olağan örgüt toplantısına gösterilen ilgiden dolayı çok memnunum. Partimizin gördüğü bu ilgi CHP"nin Nazilli"de yerel seçimleri kazanacağının bir göstergesidir. Bundan da büyük bir mutluluk duyuyoruz. Yaşamakta olduğumuz bu çok hassas süreçte bazı çevreler, Belediye Başkan aday adaylarımızla ilgili yaptıkları değerlendirmelerle partimizi karıştırmaya, birlik ve bütünlüğümüzü parçalamaya yönelik çalışmalar içerisinde olabilirler. Özellikle aday adaylarımızın bugüne dek olduğu gibi bundan sonraki süreçte de gerekli duyarlılığı göstereceklerini umuyorum” sözlerine yer verdi.
  Belediye Meclis Üyeliği ve İl Genel Meclis üyeliği aday adaylığı için başvuruların 15 Ocak tarihine kadar yapılabileceğini belirten CHP Nazilli İlçe Başkanı Atila Talay, “Belediye Meclisi, eş, dost meclisi değildir. Çağdaş ve modern, sanayi ve kültür kenti Nazilli"nin oluşturulması için bilgi, birikim ve donanım sahibi, her biri birbirinden değerli Belediye Meclis Kadrosunu oluşturacağız. Birlik ve bütünlük içerisinde 3 değerli aday adaylarımız olan İnşaat Mühendisi Cavit Yenipazarlı, Eczacı Erhan Algan ve İnşaat Mühendisi Feyzullah Erkut"tan hangisi aday olursa olsun hep birlikte kenetlenerek çalışacağız. Bu çalışma sonunda da Nazilli"de 15 yıllık CHP Belediyesi özlemine son vereceğiz. Nazilli"de partimiz Belediye Başkanlığı seçimlerinde başarılı olacaktır” dedi.
  CHP Nazilli İlçe Başkanı Atila Talay, belde çalışmalarını da sürdürdüklerini, İsabeyli ve Pirlibey Beldelerinde de yerel seçimleri kazanmak için çalışma yaptıklarını, en iyi adayla seçimlere girebilmek için temaslarını sürdürdüklerini belirtti. Toplantıda söz alan aday adayları ve partililer de Nazilli"de yerel seçimleri kazanacaklarına olan inançlarını dile getirdiler.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim