• BIST 84.023
 • Altın 146,903
 • Dolar 3,7616
 • Euro 4,0431

  Çam'dan değerlendirme

  17.04.2008 08:41
  Çamdan değerlendirme
  Akçaova Belde Belediye Başkanı Hasan Çam, “Akçaova Belediyesi 2007 yılı Faaliyet Raporunu” açıkladı.
  Çam'dan değerlendirme Çam'dan değerlendirme Çam'dan değerlendirme

  Kısıtlı bütçe ile en iyi hizmeti vermek için mücadele ettiklerini savunan Başkan Çam, “Elimizde avucumuz da ne varsa onu en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz” dedi.
  Son yıllarda Akçaova Bledesi'ne yapılan yatırımları değerlendiren Akçaova Belde Belediye Başkanı Hasan Çam, yıllardan beri Akçaova'da oluşturulan kaynaklardan tasarruf ederek vatandaşlara hizmet üretmeye çalıştıklarını söyledi. Belediyenin içinde bulunduğu ekonomik durumda belediye meclis üyeleriyle birlikte adi bir şekilde yatım yapmaya çalıştıklarını belirten Çam, “Göreve getirildiğimiz günden beri hep doğru olanı yapmaya çalıştık. Bugüne kadar halkımızdan hiç bir şeyi gizlemedik. Bizi buraya halkımız getirdi, halkın her şeyden haberdar ediyoruz. Akçaova Belediyesi'nin imkanları herkes tarafından biliniyor. Sürekli tasarrufa yöneldik. Üç kuruşla 5 kuruşluk işi nasıl yaparız bunun mücadelesini verdik. Asla kanunlardan ayrılmadan, siyasi ayrım yapmadan beldemiz için en iyisini vermeye çalıştık” dedi.
  Akçaova'da hayata geçirmek istedikleri önemli projeler olduğuna değinen Başkan Hasan Çam, halktan gelen tüm talepleri yerine getirmeye çalıştıklarını kaydetti. Çam, “Ben de Akçaovamızın dört dörtlük, pırıl pırıl bir belde olmasını elbette isterim. Ancak imkanlarımız sınırlı. Bütün hizmet sonuçta paraya dayanıyor. Borca girip daha çok hizmet vermek, Akçaovalı'nın kesesinden yemektir. Birlik beraberlik içerisinde en iyi hizmeti vermeye çalıştık” diye konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim