• BIST 107.041
 • Altın 143,530
 • Dolar 3,5635
 • Euro 4,1526

  Boztürk'ten sert tepki

  15.10.2008 16:58
  MHP Didim Belediye Başkan aday adayı ve eski belediye başkanı Ünal Boztürk Kavaklıdere’deki kaçak su, elektrik kullanımı ve bu yerler için belediye araçların kullanımı konusunda Didim Belediyesini suçlu olduğunu iddia etti.
  Boztürkten sert tepki
  Boztürk'ten sert tepki Boztürk'ten sert tepki Boztürk'ten sert tepki

  MHP Didim Belediye Başkan aday adayı ve eski belediye başkanı Ünal Boztürk Kavaklıdere"deki kaçak su, elektrik kullanımı ve bu yerler için belediye araçların kullanımı konusunda Didim Belediyesini suçlu olduğunu iddia etti. Baztürk, Başkan kamacının konuyla ilgili açıklama yapmasını beklediklerini belirtti.
  Konuyla ilgili olarak Tedaş'tan ve Hazine arazilerinden sorumlu Mal Müdürlüğü'nden kamuoyunu aydınlatacak açıklamalar beklediğini belirten Boztürk; "Didim'in su kaynağı olan Kavak boğazındaki işgal her geçen gün artmaktadır. Özellikle bu işgalcilerin İlacı durumuna gelen ve onları cesaretlendiren CHP'li Belediye Başkanı Mümin Kamacı sorumludur. Sonra buralara elektrik veren TEDAŞ ve daha sonra da hazine arazilerini korumayan, denetlemeye çıkmayan Malmüdürlüğü sorumludur. Garibanların gecekondusunu bu kış günü başına geçiren, 3-5 ay bile müsaade etmeyen Kamacı ve Malmüdürlüğü, neden Kavak boğazında kavak yelleri gibi esiyorlar bilemiyorum. İşin garip tarafı, işgalcilerin tamamı belediye personeli. Halk artık bunu bilmeli. Makilik alanın yok edilmesinde çalıştırılan araçların da belediyeye ait olduğunu öğrendik. Su belediyeden. Hem de bilek kalınlığında hortumla koca dağ sulanıyor! Sulama Tankeri belediyeden! Elektrik yasal olmayan yollarla verilmiş. Bayrak ve büst kanunları hiçe sayılmış” dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim