• BIST 107.489
 • Altın 142,921
 • Dolar 3,5608
 • Euro 4,1464

  Bozdoğan'da kredi müjdesi

  15.02.2009 12:14
  Türkiye Ziraat Odaları Birliği Bozdoğan Şubesi ile Denizbank arasında imzalanan protokol çerçevesinde, Bozdoğan Ziraat Odası üyesi çiftçiler de artık Üretici Kart’ın sunduğu avantajlardan yararlanabilecekler.
  Bozdoğanda kredi müjdesi
  Bozdoğan'da kredi müjdesi Bozdoğan'da kredi müjdesi Bozdoğan'da kredi müjdesi

  Bu çerçevede Türkiye Ziraat Odaları Birliği Bozdoğan Şubesi ile bir işbirliği protokolüne imza atan DenizBank, Bozdoğan Ziraat Odası üyelerine Üretici Kart tahsis ediyor. İmza töreninde Bozdoğan Ziraat Odası Başkanı Ali Erkut, DenizBank İşletme ve Tarım Bankacılığı Grup Müdürü Burak Koçak, DenizBank Batı Anadolu Bölge Müdürü Hasan Özer Orhan, Denizbank İşletme ve Tarım Bankacılığı Bölge Satış Müdürü Asuman Köseoğlu ve DenizBank Bozdoğan Şube Yönetmeni Dilek Atay"ın hazır bulundu.
  İmza töreninde konuşan Hasan Özer Orhan, şunları söyledi: “DenizBank olarak tarımın ülke ekonomimize katkısının bilincindeyiz ve üreticinin zor günlerinde de yanındayız. İmzaladığımız bu protokol ile,Bozdoğan Ziraat Odası üyesi çiftçileri de DenizBank"ın üreticiye sunduğu tüm yeni ürün ve hizmetlerden yararlanabilecekler. DenizBank Üretici Kart ile uygun kredi koşullarında ödemelerini yılda bir kez hasat zamanına göre belirleyebilecek; mazot, gübre, tarım ilacı gibi tarımsal ihtiyaçlarını karşılayabilecekler”
  Öte yandan, imzalanan protokol çerçevesinde Bozdoğan Ziraat Odası üyeleri DenizBank"ın sunduğu tüm finansal hizmetlerin yanı sıra, Üretici Kart ile tüm tarımsal ihtiyaçlarını anlaşmalı işyerlerinden alışveriş yaparak karşılama imkanına sahip olacakları belirtildi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim