• BIST 106.843
 • Altın 142,689
 • Dolar 3,5367
 • Euro 4,1209

  Borsa'da seçim heyecanı

  04.02.2009 23:00
  Söke Ticaret Borsası’nda 29 Ocak’ta yapılan genel kurul toplantısı sonrasında seçimi kazanan Borsa yönetimi gerçekleştirilen toplantıda seçim yaparak görev bölümünü yaptı.
  Borsada seçim heyecanı
  Borsa'da seçim heyecanı Borsa'da seçim heyecanı Borsa'da seçim heyecanı

  Söke Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ahmet Tuğrul Başer; söke Ticaret Borsası"nın Söke"nin ve ülkenin ekonomik konuları ile ilgili çalışmalarına devam edeceğini söyledi.
  29 Ocak"ta gerçekleştirilen genel kurul toplantısında yapılan seçimde iki listenin yarıştığını, kazananın önemli olmadığını belirten Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Bertan Balçık; “Birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Belirlenen yönetim tüm borsa üyeleri, tüccar ve Söke tarım sektörü için çalışmalarını yapacak” dedi.
  Söke"nin ekonomik durumunu ortaya koyacak bir anket çalışmasının devam ettiğini belirten Bertan Balçık; önümüzdeki kısa süre içinde anket sonuçlarını kamuoyu ile paylaşacaklarını sözlerine ekledi.
  Yapılan Söke Ticaret Borsası Yönetim ve Meclis seçimleri sonunda Bertan balçık yeniden Yönetim Kurulu Başkanı olarak belirlenirken; Mustafa Saplı, Mehmet Ramazan Karayel, Salih Deniz Günal ve Ali Özdericioğlu Yönetim Kurulu"nda yer alan isimler oldu. Ahmet Tuğrul Başer"in yeniden Meclis Başkanlığı"nı üstlendiği Söke Ticaret Borsası"nda Yönetim Kurulu Başkanı Bertan Balçık Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) doğal delegesi olurken; Ahmet Nejat Sağel ve Mustafa Toyran TOBB delegesi olarak belirlendiler.

  Diğer Haberler
  123456
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim