• BIST 106.825
 • Altın 145,565
 • Dolar 3,5179
 • Euro 4,1308

  Beyoğlu'nda size özel hediyeler!

  08.06.2009 10:32
  2007 yılından beri faaliyet gösteren KÖK-TASARIM ve DANIŞMANLIK tanıtım ve tasarım üzerine projeler üreten firma TURQS markasıyla ürettiği ürünlerini Aydınlıların beğenisine sundu.
  Beyoğlunda size özel hediyeler!
  Beyoğlu'nda size özel hediyeler! Beyoğlu'nda size özel hediyeler! Beyoğlu'nda size özel hediyeler!

  AYDINPOST HABER SERVİSİ - Kurtuluş mahallesi 2013 sokakta faaliyetini sürdüren BEYOĞLU GİYİM"de satışa sunulan ürünler hakkında Aydınpost Haber Merkezi"ne açıklama yapan firma yetkilileri; “Kök -Tasarım ve Danışmanlık, T.C. Turizm ve Kültür Bakanlığı, Anadolu Ateşi Dans Topluluğu, Ankara Büyükşehir Belediyesi, Anket A.Ş. , Akuvatur gibi sektörün en güçlü kurum ve firmalarına hizmet verdiğini” anlattı.

  Turizm ve Kültür Bakanlığına, Türkiye'nin tanıtımı ile ilgili hazırladığımız ürünler şu an Amerika, İtalya, Almanya gibi dünyanın birçok ülkesinde kullanılmaktadır.” dedi

  Bununla ilgili Turizm Bakanlığından firmamız adına gönderilmiş Teşekkür yazısı bulunduğunu anlatan yetkililer; Anadolu Ateşi Dans Topluğu"nun tüm ticari ürünleri, Anket A.Ş.'nin kurumsal çalışmaları ve Akuvatur (Akdeniz Balıkları)'a yaptığımız tasarım ve organizasyon çözümlemelerinin olduğunu anlattı. Yeni bir oluşum içinde yer alan firmanın Turqs markası'nın hikâyesi ise, M. Kemal Atatürk'ün “ Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır” sözüyle başlamış.

  Geçmişten bize kalan sonsuz değerlerin kıymetini bilmeyen hatta farkında bile olmayan bir gençlikle karşı karşıya olduğunu hatırlatan firma yetkilileri “Elimizde atalarımızdan miras kalan değerleri gençlerimize tanıtmakta, anlatmakta ve onların seveceği şekilde sunmakla kendimize amaç edindik. Yunus Emre gibi Mevlana gibi ya da 12 yaşında tahta geçip çağı değiştiren Sultan Mehmet gibi değerlerimizi dünyaya tanıtamıyoruz, çünkü tanımıyoruz. Amacımız; Cumhuriyet tarihinde siyasi malzeme yapılarak hep bazı gruplara yaklaştırılan milli kültür, sanat ve eserlerimizin, en önemlisi değerlerimizin aslında Ne Mutlu Türküm diyen herkesin gurur duyması gereken ortak miras olduğunu hatırlatmaktır.” dedi. Sahip çıkılması gereken kültür, sanat ve yüzyıllardır süregelen onurlu duruşumuzla; demokrasi getirmek yalanı ile dünyayı cehenneme çevirmek isteyenlerin karşısında dimdik durabilmektir.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim