• BIST 106.711
 • Altın 143,514
 • Dolar 3,5567
 • Euro 4,1387

  Bayan Coş'tan ağırlama

  17.09.2009 10:49
  Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş’un eşi Aylin Coş, yetiştirme yurdu öğrencileri ile birlikte iftar sofrasında bir araya geldi.
  Bayan Coştan ağırlama
  Bayan Coş'tan ağırlama Bayan Coş'tan ağırlama Bayan Coş'tan ağırlama

  Sivil toplum örgütü temsilcilerinin de katıldığı yemekte, yetiştirme yurdu öğrencileri ile birlikte iftar sofrasında yemek yiyen Vali Hüseyin Avni Coş ve eşi Aylin Coş, yurtta kalan öğrencilerle tek ilgilenip onların gönüllerini aldılar.
  Aydın Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü"ne ait Çocuk Esirgeme Kurumu"nda Vali Avni Coş"un eşi Aylin Coş tarafından düzenlenen yemeğe, Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birlik Başkanı Hulusi Akşit, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hakkı Aslan, Adın İL Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilal Çenet, İl Kültür ve Turizm Müdürü Nuri Aktakka ve eşleri olmak üzer davetliler katıldı.
  Yurt öğrencileri misafirlerini kapıda karşılarken Coş Çifti, yurtta kalan öğrencilerle tek tek ilgilenip onların hal ve hatırlarını sordular. Öğrencilerle birlikte yemek yiyen Vali Hüseyin Avni Coş ve Bayan Aylin Coş, geleneksel hale gelen iftar yemeğine destek verenleri teşekkür ettiler.

  VALİ ÖĞRENCİLRDEN 2 ŞEY İSTEDİ
  Yemekten sonra konuşan Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş, öğrencilere nasihatlerde bulundu. Coş “Devlet olarak her zaman yanınızdayız. Biz sizler için varız. İstediğiniz her şeyi de yerine getirmek için uğraşıyoruz. Ancak benim de sizlerden isteğim var. Çok şey istemeyeceğim sadece 2 şey isteyeceğim. Önce kendinize, sonra topluma yararlı olun. Gelecekte kimseye muhtaç olmadan kendi ayaklarınız üzerinde durmanız için çok çalışmalısınız” dedi.
  Çalışmayana kimsenin bir şey yapamayacağını bu nedenle herkesin öncelikle çalışmayı öğrenmesi gerektiğini kaydeden Vali Coş, “Başarılı öğrencilerimizi mutlaka ödüllendireceğiz. Herkes bolca kitap kusun. Okuduğunuz kitapların özetini çıkarıp idareye teslim edin, bunun karşılığında da özel hediye ve ödül alacaksınız. Biz sizleri çok seviyoruz. Bizim geleceğimiz sizlersiniz” diyerek öğrencilerin daha güzel bir gelecek için çok çalışmalarını istedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim