• BIST 108.410
 • Altın 143,491
 • Dolar 3,5304
 • Euro 4,1292

  Başkandan kınama

  15.09.2009 23:30
  Akbük Belediye Başkanı Mehmet Erçin Sandalcı, geçtiğimiz Cumartesi günü Adnan Menderes Mahalle Muhtarlığına yönelik gerçekleşen saldırıyı kınadı.
  Başkandan kınama
  Başkandan kınama Başkandan kınama Başkandan kınama

  Olayın fail veya faillerinin kısa sürede yakalanacağına inandığını söyleyan Başkan Sandalcı, “Akbük bir değişimin içine girmiş ve bu değişim her geçen gün halkımıza genişleyerek yansımaktadır. Alınan kararlar ve yapılacak hizmetlerde önümüze bazen engeller çıkmaktadır. Bunları Kanun ve yasalarla aşmakta ve doğru bildiğimiz yolda hizmet için ilerlemekteyiz. Bu değişim ve gelişmeler, halkın daha güzel bir beldede yaşamasını, daha modern ve huzurlu bir ortamda, birlik ve beraberlik içersinde olmasını sağlamak içindir. Beldemizde zaman aralıkları içinde birkaç kez, huzuru ve güvenliği az da olsa bozmaya çalışan, dar çevreler tarafından yaratılan olaylar yaşanmaktadır. Bu olayların fail ya da failleri yakın zamanda güvenlik güçlerimiz tarafından mutlaka tespit edilip ortaya çıkarılacak, kanun karşısında hesap vermeleri sağlanacaktır. Bu tür eylemleri yaparak, halkın huzurunu kaçırmaya, birlik ve beraberliğe gölge düşürmeye çalışanları şiddetle kınıyorum” dedi.
  Saldırıyı gerçekleştirenlerin yanlışlarını anlayıp yakın zamanda pişman olacaklarını savunan Başkan Sandalcı, “Yapılan her türlü provokasyonlara karşı, halkımızın daha duyarlı ve temkinli olmalarını, beldemizde yapılmaya çalışılan kışkırtmalara karşı birlik ve beraberlik içersinde tepkili olmalarını, yapılan hizmetleri provoke etmek isteyenlere müsaade etmemelerini, daha itidalli davranmalarını rica ediyor, Huzurlu ve sağlıklı yaşam dileklerimle saygılar sunuyorum” diye konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim