• BIST 107.206
 • Altın 143,369
 • Dolar 3,5533
 • Euro 4,1312

  AYTO'dan eğitim

  06.03.2009 10:42
  Aydın Ticaret Odası (AYTO) yönetim kurulu oda bünyesindeki ikinci meslek komitesinin talebi üzerine “Perakendecilik Eğitimi” düzenledi.
  AYTOdan eğitim
  AYTO'dan eğitim AYTO'dan eğitim AYTO'dan eğitim

  İkinci meslek komitesinden gelen talep üzerine Aydın merkez ilçe sınırları içerisinde faaliyet gösteren perakendeci işletmelerin genel sıkıntılarının tespiti, işletme sahibi olanların vizyonu ve üstlenmiş oldukları misyonun genel değerlendirilmesi ile ilgili analiz amacıyla perakendecilik eğitimi düzenlediklerini belirten AYTO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Hakkı Dokuzlu, “Genel hatlarıyla perakendecilik nedir, biz hangi perakendeciyiz, insan kaynakları uygulamaları, mağaza matematiği, ürün bilgisi, perakendecilikte yasal mevzuat, müşterimiz kim, müşteri davranışları, müşteri tipleri, çalışan motivasyonu, CRM uygulamaları, perakendecilik ve bilişim, görsel düzenleme, alan yönetimi, stok ve envanter yönetimi, kategori yönetimi, hijyen kuralları, kıyaslama, mağaza içi iletişim, çalışan müşteri diyalogları, satış ve sonrası destek, marka ve marka yönetimi, rekabet gibi konuları kapsayacak eğitim Kargem Kariyer Geliştirme Merkezi A.Ş. tarafından Kargem Genel Müdürü Hasan Aydoğan ve Perakende Eğitmeni Ahmet Özmen tarafından 8–9 Mart 2009 tarihlerinde 10.00 – 17.00 saatleri arasında odamız toplantı Salonunda yapılacaktır” dedi.
  Eğitim katılımcı sayısının 45 kişi ile sınırlı olduğunu açıklayan Dokuzlu, katılımların başvuru sırasına göre belirleneceğine işaret etti. Dokuzlu, eğitime iştirak etmek isteyen oda üyeleri ile istihdam ettikleri çalışanlarının kurslara katılabilmek için zamanında müracaat etmeleri gerektiğini sözlerine ekledi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim