• BIST 106.843
 • Altın 142,669
 • Dolar 3,5367
 • Euro 4,1209

  AYTO'da seçim süreci

  19.01.2009 14:45
  AYTO'da seçim süreci devam ediyor.
  AYTOda seçim süreci
  AYTO'da seçim süreci AYTO'da seçim süreci AYTO'da seçim süreci

  Aydın Ticaret Odası (AYTO) Meclis Başkanı Mahmut Çağlayan, 25 Ocak Pazar günü yapılacak olan AYTO Genel Kurulu öncesinde hazırlıkların devam ettiğini belirterek, “AYTO seçimleri her zaman geleneklere uygun şekilde yapılmıştır” dedi.
  Daha önceki yıllarda da yapılan seçimlerin demokratik ve katımlı bir şekilde gerçekleştiğini hatırlatan AYTO Meclis Başkanı Mahmut Çağlayan, AYTO seçimlerinin seviyeli bir yarış içerisinde cereyan ettiğini söyledi. 25 Ocak"ta yapılacak olan genel kurul öncesinde AYTO içerisinde çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Çağlayan, “Aday olan arkadaşlarımız AYTO yönetiminde yer alabilmek için seçim çalışmalarını yürütmekte, odamız üyelerine kendilerini ve çalışmalarını anlatmaktadır. Seçiler öncesinde çalışma yapan aday grupları var. Biz tüm aday arkadaşlarımıza çalışmalarında başarılar diliyoruz. Bizde çalışmalarımızı iki ayrı takım halinde sürdürüyoruz. Nasıl bir futbol takımı maçlardan önce hazırlık yaparsa, bizde o ciddiyetle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu gayretlerin sonucunu açıklayacak olan AYTO üyeleridir. Esas olan kimin kazanacağı değil; Aydın"ın sosyal ve ekonomik yapısına katkı sağlayacak bir yönetimin göreve gelmesidir. Bu yönetimin kurulması için bende dahil bir çok arkadaşımız kendimizi anlatmaya gruplardan öncelikle meclis üyelerine seçilmeye çalışıyoruz. Bu bağlamda 25 Ocak"ta destek komite üyeleri ve meclis üyelerimiz 17 ayrı grupta 17 ayrı sandıkta tercihlerini belirleyecekler” diye konuştu.
  AYTO seçimlerinin Pazar günü Aydın Anadolu Ticaret Lisesi binasında yapılacağına değinen Çağlayan, “Seçim gününde, uzun süredir birbirlerini görmeyen birçok üyemiz orada birbirlerini görmüş oluyorlar. Bizim seçimlerimiz bir bayram gibi bir festival gibi çok demokratik ve çok medeni bir şekilde gerçekleşiyor. Bu seçimlerde inşallah geleneklere uygun bir şekilde gerçekleşecektir” ifadelerini kullandı.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim