• BIST 106.711
 • Altın 143,580
 • Dolar 3,5587
 • Euro 4,1404

  Aydınspor'a sabit gelir yolda

  08.08.2008 13:28
  Aydınspor Kulübü Başkanı Kemal Özdemir yaptığı açıklamada Belediye Başkanı İlhami Ortekin ile Aydınspora sabit gelir bulma yolunda hem fikir olduklarını ve ileriki günlerde bu yolda somut adımlar atılacağını vurguladı.
  Aydınspora sabit gelir yolda
  Aydınspor'a sabit gelir yolda Aydınspor'a sabit gelir yolda Aydınspor'a sabit gelir yolda

  Belediye Başkanı İlhami Ortekin ile Aydınspor"un ekonomik güç anlamında sağlam adımlarla hedefe yürümesi gerektiği konusunda fikir birliği içinde olduklarını söyleyen başkan Kemal Özdemir “Önümüzdeki günlerde Aydın"da gelirinin yüzde 80"i Aydınspora aktarılması düşünülen ekonomik faaliyetler konusunda başkanımız İlhami Ortekin ile mutabakata vardık. Bu gelir kalemlerinin neler olacağı konusunu da başkanımız ile yapacağımız görüşmelerle netleştireceğiz. Bu konuyu hallettiğimizde Aydınspor ekonomik anlamda yıllardır beklediği rahatlamayı kısmen yaşayacak” dedi.
  Belediye Başkanı İlhami Ortekin ile görüşmelerinde 1990 doğumlu Aydınspor"lu futbolcuları Aydın Belediyespor bünyesine verip tecrübe kazanmaları konusunda da fikir birliğine vardıklarını ifade eden başkan Kemal Özdemir, genç futbolcuların belli tecrübeleri kazandıktan sonra tekrar Aydınspor bünyesinde hizmet edebileceklerini vurguladı

  AYDINSPOR"DA 60 BİN YTL ÖDEME YAPILDI
  Aydınspor kulübü başkanı Kemal Özdemir ayrıca dün akşam kulüp personeli, futbolcular ve teknik heyete 60 bin YTL"lik ödeme yaptıklarını belirtip, ekonomik anlamda futbolcu ve teknik ekibi olduğu gibi kulüp personelini de ellerinden geldiğince mağdur etmemeye çalıştıklarını ifade etti.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim