• BIST 107.206
 • Altın 143,369
 • Dolar 3,5533
 • Euro 4,1312

  "Aydın'da çığır açacağım"

  30.11.2008 17:23
  Ak Parti Aydın Belediye Başkan aday adayı Mustafa Ancın Aydın'da çığır açacağını iddia ettiği projeleri için yetki istediğini ifade etti.
  Aydında çığır açacağım

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Aydın Belediye Başkan aday adayı mimar Mustafa Ancın, Aydın"da farklı bir başkanlık dönemi yaşatmak istediğini ve göreve seçilmesi halinde değişiminin çok kısa bir süre içerisinde görülebileceğini belirtti.
  Aydın için tüm bilgi birikimini kullanmaya hazır olduğunu ifade eden Mustafa Ancın, “Bugün gençlerimiz yarınım ne olacak derdinde. Anne babalar da farklı değiller. Bu durum inanın kaygı verici. Bu durumun çözümü Aydın"da yerel yönetimin başına gelmemizle aşabileceğimiz bir konu. O günleri yaşarsak hep birlikte makamından çıkmayan, halkın derdine derman olmazsam bana verdiğiniz o oyları helal etmeyin” dedi.
  Aydın"ın ekonomik kriz sürecinde etkilenmesine alternatif olarak zemin hazırlamak konusunda ekip arkadaşlarıyla proje ürettiğinin altını çizen Mustafa Ancın, “Bugün üniversitemize bile gereken önem yıllardır verilmemekte. Hayret ki aynı dönemde üniversiteye kavuşan Burdur, Isparta ve Manisa"da bile öğrenci sayısı katlarken Aydın"da durum tam tersi gerçekleşmektedir. Acı verici bu tabloyu düzeltmek için Aydınlıların desteğini istiyorum” diye konuştu.
  Halkın dert yandığı değil, derdine ortak bir belediye başkanı olmak için çalışacağını belirten Ancın, Aydın"da çığır açacak önemli projelerle göreve talip olduğunu kaydetti. Ancın, şunları söyledi: “Bu görev bize hayırlısıysa olsun. Bu konuda asla en ufak bir ihtirasım yok. Çünkü menfaat sağlamak için yetki istemiyorum. Ben Aydınlının yüreğinde sevgisini barındıracak bir belediye başkanı olmak için yola çıktım ve bu yolda yürüyorum. Ben ve ekip arkadaşlarım greve hazırız. Yeter ki Aydınlı tercihini bizden yana kullansın. Aydın" daha da modern kent yapacak, sadece makyaj için çalışan değil gerçekten Aydın"a ivme kazandıracak yatırımlarla önünü açacak bir döneme imza atmak için mesai veriyoruz. Şimdiden söz veriyorum ki, yemeyecek yedirmeyeceğim”

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim