• BIST 107.700
 • Altın 143,961
 • Dolar 3,5286
 • Euro 4,1426

  Aktaş AKP'ye müracaat etti

  04.12.2008 14:48
  29 Mart 2009 tarihinde yapılacak yerel seçimlere Aydın’da iddialı başlayan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)’de aday adayı sayısı dörde yükseldi.
  Aktaş AKPye müracaat etti
  Aktaş AKP'ye müracaat etti Aktaş AKP'ye müracaat etti Aktaş AKP'ye müracaat etti

  Daha önce aday adayı olacağı yönünde açıklama yapan Fuat Fikret Aktaş, bugün aday adaylığı dilekçesini AK Parti merkez İlçe Başkanı Hakkı Aslan"a teslim etti. Ak parti Merkez İlçe Binası"nda basın açıklaması da yapan Fuat Fikret Aktaş “Amacım Aydın"ı mevcut belediye yönetimi ile kaybettiği yılları telafi etmektir” dedi.
  AK Parti olarak Aydın"da seçimlere en iyi şekilde hazırlandıklarını belirten Merkez İlçe Başkanı Hakkı Aslan, aday adaylarının çokluğundan memnuniyet duyduklarını belirterek, tüm adayların birbirlerini kırmadan reklamlarını yapmasını istedi. Aslan, ayrıca aday adayları sayesinde AK parti"nin en iyi şekilde tanıtıldığını belirterek tüm adaylara teşekkür ederek “Bizler tüm aday adaylarımıza eşit mesafedeyiz. Adayımız kim olursa hep birlikte çalışacağız” sözlerine yer verdi.
  Açıklamasına kendisini tanıtarak başlayan Fuat Fikret Aktaş, “Aydın Belediye Başkanlığına talip olmamın en önemli sebeplerinden biri bu konudaki bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olmamızdır. Bugüne kadar görevlerimi başarı ile yürüttüm. Bu görevlerimi yerine getirirken ülkemin ve halkımın menfaatlerini kişisel menfaatlerimin önünde tuttum. Bu nedenle hiçbir görevimle ilgili Fuat Aktaş adı şaibeye karışmadığı gibi, devletin üst makamlarınca hep ödüllendirilmiştir. Amacım bu şerefli görev bana tevdi edildiğinde her zaman olduğu gibi geceme katarak Aydın"ın mevcut belediye yönetimi ile kaybettiği yılları telafi etmektir. Aydın"ı aydınlık bir geleceğe taşımaktır. Halkın hizmetkarı, Hakkın, hukukun teminatı olan bir anlayışla Aydın"ı yönetmeye talibim” dedi.
  Aday adaylığını açıklamak için düzenlediği basın toplantısında Fuat Fikret Aktaş"a partililer de destek verdi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim