• BIST 108.392
 • Altın 143,183
 • Dolar 3,5328
 • Euro 4,1224

  AKP'da seçim çalışmaları

  23.02.2009 12:24
  AK Parti Nazili Belediye Başkan adayı Mehmet Gacar, Nazilli Esnaf Odaları İle Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifini ziyaret etti.
  AKPda seçim çalışmaları
  AKP'da seçim çalışmaları AKP'da seçim çalışmaları AKP'da seçim çalışmaları

  Ekibiyle birlikte Kooperatif Başkanı Ahmet Güntay ve oda başkanları ile uzun süre sohbet eden Gacar, esnafın sorunlarını dinledi.
  Başkan Güntay, oda üyesi esnafın içinde bulunduğu ekonomik krizden dolayı zor durumlar yaşadığını ifade ederek “Esnafımız tüm dünyada yaşanan global krizden oldukça fazla etkilendi. Birçoğu siftah yapamadan kepenk indiriyor. Ekonominin kötüye gitmesi ile birlikte tüm kesim etkilendi. Kalıcı önlemler alarak bu duruma mutlaka çare bulmalıyız. Adaylarımızın da Nazilli esnafı için kalıcı çözümler üretmesini istiyoruz. Esnafın sorunları ile ilgilenen bir belediye başkanının her zaman yanında olacağız” dedi.
  Başkan Adayı Mehmet Gacar da, esnafa başta olmak üzere tüm Nazilli halkına gereken ilgi ve alakanın gösterileceğinden emin olunmasını isteyerek “AK Parti Hükümeti olarak tüm dünyada yaşanan ekonomik krizden en az zararla kurtulmak için gerekli tedbirleri almaktayız. Hükümetimizin desteğini alma açısından Nazilli"nin AK Partili bir belediye başkanına ihtiyacı var. Allah nasip ederde başkanlığı alırsak hükümetimizin desteğini en fazla oranda alacağımızdan emin olabilirsiniz. Hizmetlerin yarım kalmaması ve yeni projelerde özellikle altyapı ve imar konularında köklü değişim gerekiyor. Bildiğiniz gibi belediye hizmetlerinde alt yapıya giren başlar ama gömülür kalır. Bunu başarmak zorundayız. Nazilli Belediyesine geldiğimiz zaman yıllık ne geliyor ne gidiyor diye öncelikle hesaplarımıza dikkat edeceğiz. . Nazili Belediyesinin imkanını aşan vaatlerde bulunmak zaten akıllıca olmaz” diye konuştu.
  Nazilli"de devam eden projelerin bitirilmesine öncelik vereceklerini beyan eden Gacar, şöyle konuştu: “Şimdi şu anda Sayın Başkanımızın yürüttüğü hizmetler var. Önce onlara bakacağız. Onlar yarım kalmasın diyeceğiz. O yarım kalanları da tamamlamak, ondan sonra da köklü işe girmek mecburiyetindeyiz. Ama o işe hep beraber gireceğiz. Ben daha önce taahhüdümdür diye bir şey yayınladım. Orada ki sözlerimin bir kısmı sizlerinde dikkatini çekmiştir. Her mahallenin mahalle muhtarının bulunduğu yerlere birer sandık koyacağız. "Şu şu şu hizmetler yapılması gerekiyor Nazilli"de, siz ne dersiniz? diye vatandaşa soracağız. Herkes aynı şekilde "alt yapıya gir" diye çıkıyorsa oraya girip de oradan çıkamazsak bile oraya gireriz. Zaten bir başkan veya bir görevli döneminde, koltuğa oturduğu gün öbür dönemi düşünürse Nazilli"de hizmet olmaz. Nazilli"ye hizmet etmek için hep birlikte çalışmamız şart”

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim