• BIST 107.428
 • Altın 143,345
 • Dolar 3,5580
 • Euro 4,1471

  Akbük'te iftar yemeği

  16.09.2009 16:47
  Akbük Belediye Başkanı Mehmet Erçin Sandalcı ve eşi Nesrin Sandalcı Ramazan ayı dolayısıyla Belediye personeline iftar yemeği verdi.
  Akbükte iftar yemeği
  Akbük'te iftar yemeği Akbük'te iftar yemeği Akbük'te iftar yemeği

  Akbük Çamlı Restoran'da verilen iftar yemeğine İl Genel Meclis Üyesi M.Cahit Kaya, belediye meclis üyeleri, belediye çalışanları ve davetlilerin yakınları katıldı.

  İftar yemeğinde konuşan Başkan Saldalcı, “Ben 13 yıllık çalışma hayatımda işçi, işveren ve bazen de kamu görevlisi oldum. Sizlerden biri olarak, her kademede çalışanın ne istediğini bilen olarak, sizleri en iyi anlayanlardanım. Belediyeler siyasi mekanizma yerleridir. Bugün bu görev bizlere verilmiştir. Amacımız verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmektir. Başarmamızda en büyük katkı payı sizlerin olacaktır. Bir değişim ve farklı anlayışla hizmet getirdik, çalışma sistemi koyduk. Bu çalışmalarımıza uyum sağlayamayanlarımız olmuştur. Bunda herhangi bir art niyet olduğunu düşünmüyorum. Sadece uyum zorluğundan kaynaklandığı kanaatindeyim. Zaman içersinde bu arkadaşlarımızın da, bizim tempomuza ve çalışma sistemimize uyum sağlayacaklarına inanıyorum. Çalışarak, anlayışla yaklaşarak, kendinizi geliştirerek, zor gibi görünenleri başaracağınızdan eminim” dedi.

  “Halkla birebir ilişkide olan sizlersiniz. Ilımlı ve yaklaşımcı olmalısınız” diyen Başkan Sandalcı, “Bugünkü yemeği daha önce yapmayı planlamıştık. Fakat yoğun iş temposu, yazlıkçı misafirlerimizin yoğun ziyaretleri, yapılması gereken acil işlerin çokluğu, bu güne sarkmasına neden oldu. Zannediyorum Belediyemizde bu ilk olarak yapılmaktadır. Bundan böylede birlik ve beraberliğimizin perçinlenmesi, çalışma tempomuzda daha verimli olabilmemiz için, bu tür yemekli toplantıları daha sık yapmaya çalışacağız. Ben sözlerimi fazla uzatmayacağım. Hepinize gösterdiğiniz yüksek performans, birlik ve beraberlik içersinde, özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.

  Konuşma sonrasında yine belediyece hazırlanan teşekkür belgeleri Başkan Sandalcı, İl Genel Meclis Üyesi ve Belediye Meclis Üyeleri tarafından belediye personellerine verildi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim