• BIST 106.843
 • Altın 142,669
 • Dolar 3,5367
 • Euro 4,1209

  ADÜ'den pansiyon semineri

  25.09.2008 13:52
  ADÜ Vakfı, Aydın’da ev pansiyonculuğunu başlatmak ve geliştirmek üzere 8 Ekim 2008 günü ADÜ merkez kampusunda bulanan Atatürk Kongre Merkezinde “Barınmada Kalite” konulu seminer düzenleyecek.
  ADÜden pansiyon semineri
  ADÜ'den pansiyon semineri ADÜ'den pansiyon semineri ADÜ'den pansiyon semineri

  Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Vakfı, Aydın"da ev pansiyonculuğunu başlatmak ve geliştirmek üzere 8 Ekim 2008 günü ADÜ merkez kampusunda bulanan Atatürk Kongre Merkezinde “Barınmada Kalite” konulu seminer düzenleyecek.
  ADÜ Rektörü Prof.Dr. Şükrü Boylu"nun da katılacağı seminer ili ilgili bilgi veren ADÜ Vakfı Başkanı Doç.Dr. Gökhay Bozkurt, Vakfın uygun fiziki koşullara sahip evlerde atıl duran boş odaların ev pansiyonculuğu aracılığı ile kullanılarak Aydın ekonomisine katkıda bulunularak hayata geçirilmeye başladığını belirterek “Yabancı ülkelerde örnekleri olan, halkımızın gelirine katkı ve öğrencilerimizin barınma sorunlarına büyük ölçüde çözüm sağlayacak girişim çerçevesinde düzenlenecek olan seminerde yardımcı Doç.Dr. Hale Bozkurt 'Gençlerle İletişim', Prof.Dr Mehmet Esgin 'Gençlik Psikolojisi', Öğr.Gr. Funda Bayram 'Hijyen ve Sanitasyon', Doç.Dr. İbrahim Kurt 'İlk Yardım' konularında katılımcıları bilgilendirecek. Konuyla ilgili tüm öğrenci ve ev pansiyonculuğu konusunda kendini yetiştirmek isteyen vatandaşların katılabileceği seminer, aynı zamanda Aydın"da bulunan tük özel öğrenci yurdu işletme sahipleri, çalışanları ve yöneticilerini de konuk etmeye hazırlanıyor” dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim