• BIST 106.843
 • Altın 142,669
 • Dolar 3,5367
 • Euro 4,1209

  Adada fuar atağı sürüyor

  06.04.2008 01:06
  Kuşadası'nın yurt dışındaki uluslar arası turizm fuarlarındaki atağı sürüyor.
  Adada fuar atağı sürüyor
  Adada fuar atağı sürüyor Adada fuar atağı sürüyor Adada fuar atağı sürüyor

  Kuşadası'nın etkin tanıtımı için Kuşadası Ticaret Odası öncülüğünde Kuşadası, Davutlar ve Güzelçamlı Belediyeleri ile TÜRSAB Kuşadası Bölgesel Yürütme Kurulu'nun katkılarıyla gerçekleştirilen çalışmalar sonucu, Romanya'nın başkenti Bükreş ve Rusya'nın başkenti Moskova ve son olarak Ukrayna'nın başkenti Kiev'deki turizm fuarlarında stand kiralayan Kuşadası, başarılı tanıtım çalışmaları yaptı.
  Kiev Turizm Fuarı'nda Kuşadası standını ziyaret eden Türkiye'nin Kiev Büyükelçisi Erdoğan İştan ve Turizm Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Kemal Fahir Genç, başarılı tanıtım çalışmaları nedeniyle Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan'a teşekkür etti.
  Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, Kuşadası'nın etkin şekilde tanıtımı için Kuşadası Körfezi'ndeki 3 belediye ve TÜRSAB'ın katkılarıyla yürüttükleri fuar çalışmalarının amacına ulaştığını söyledi. Kış sezonundan beri dünyanın çeşitli ülkelerindeki fuarlarda Kuşadası'nın tanıtımını yaptıklarını belirten Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, “Bükreş ve Moskova'dan sonra Kiev'de de Kuşadası'nın en etkili şekilde tanıtımını yaptık. Kiev, potansiyel olarak çok önemli. Bu nedenle, Kiev pazarından Kuşadası'nın faydalanması yönünde girişimlerimiz oldu. Kiev ile İzmir ve Bodrum arasında uçak sorunu var. Bu sorunun giderilmesi için gerekli girişimleri başlattık. Uçak sorunu çözüldüğünde önemli bir Ukraynalı turisti Kuşadası'na getireceğiz” dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim